Eladó panel lakás
|
Ingatlan állapota
|
jó állapotú |
|
Építés éve
|
1981 és 2000 között |
|
Komfort
|
összkomfortos |
|
Emelet
|
10 |
|
Épület szintjei
|
10 |
|
Lift
|
van |
|
Belmagasság
|
3 m-nél alacsonyabb |
|
Légkondicionáló
|
van |
|
Akadálymentesített
|
nem |
|
Fürdő és wc
|
külön és egyben is |
|
Tájolás
|
kelet |
|
Kilátás
|
panorámás |
|
Erkély mérete
|
4 m2 |
|
Kertkapcsolatos
|
nem |
|
Tetőtér
|
nem tetőtéri |
|
Panelprogram
|
részt vett |
|
Parkolás
|
utca, közterület - fizetős övezet |
|
Ingatlan állapota
|
jó állapotú |
|
Építés éve
|
1981 és 2000 között |
|
Komfort
|
összkomfortos |
|
Emelet
|
10 |
|
Épület szintjei
|
10 |
|
Lift
|
van |
|
Belmagasság
|
3 m-nél alacsonyabb |
|
Légkondicionáló
|
van |
|
Akadálymentesített
|
nem |
|
Fürdő és wc
|
külön és egyben is |
|
Tájolás
|
kelet |
|
Kilátás
|
panorámás |
|
Erkély mérete
|
4 m2 |
|
Kertkapcsolatos
|
nem |
|
Tetőtér
|
nem tetőtéri |
|
Panelprogram
|
részt vett |
|
Parkolás
|
utca, közterület - fizetős övezet |
Fenntarthatóság
|
Átlag gázfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Átlag áramfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Rezsiköltség
|
15 000 000 Ft/hó |
|
Közös költség
|
22 000 Ft/hó |
|
Fűtés
|
távfűtés |
|
Szigetelés
|
van |
|
Energetikai tanúsítvány
|
D |
|
Átlag gázfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Átlag áramfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Rezsiköltség
|
15 000 000 Ft/hó |
|
Közös költség
|
22 000 Ft/hó |
|
Fűtés
|
távfűtés |
|
Szigetelés
|
van |
|
Energetikai tanúsítvány
|
D |
Leírás
Budapest méltán NÉPSZERŰ ...KIMAGASLÓ LOKÁCIÓJÁBAN, az „Örs vezér téri” ÁRKÁD szomszédságában elhelyezkedő ...PANORÁMÁS... zöldövezeti, KÖNNYED MEGKÖZELÍTÉSŰ felújított, azonnal költözhető LAKÁS saját részre, vagy akár hosszú távú BEFEKTETÉS gyanánt!...
KIVÁLÓ LEHETŐSÉG!...
Budapest egyik közkedvelt közegében az M2 végállomás vonzàskörzetében, az Örs vezér tértől 2 percre a "GYAKORLÓ utcai LAKÓTELEP"-en, abszolút népszerű lokációban,... ELADÓ...egy jó beosztású 10.emeleti 71 nm-es, 3 szoba + étkező(hallos), jó állapotú erkélyes zöldövezeti LAKÁS 69.900.000,- M Ft-ért.
Az INGATLAN, egy 10 emeletes panelház legfelső szintjén található szélső lakásként,továbbá az emeleten 6 lakás, található + egy átjáró folyosó, mely összeköti a mellette lévő lépcsőházzal ,(így akár, mindkét lift használható) igény esetén.
Az 1980-as éveiben épült ingatlan, RENDKÍVÜL kedvező,azaz EGYEDI BEOSZTÁSÚ,továbbá jó műszaki tartalmának és megközelíthetőségének köszönhetően, igen népszerű a Vevők körében ebben a pesti lokácóban, és éppen ennek köszönhetően, kifejezetten nagy igény van rá, mérete és nem utolsó sorban KIVÁLÓ ELHELYEZKEDÉSE kapcsán.
Az INGATLANBA ahogy BELÉPÜNK,egy kényelmes méretű előszobából nyíló, azaz a jobb oldalon található nagyobb alapterületű ERKÉLY kapcsolatos NAPPALI-t találunk, egy (4 nm)-es parkra, „zöld”-re néző erkéllyel.
Mivel 2 különálló bejárattal rendelkezik a nappali, közvetlen ebből a helyiségből a lakás központi részébe juthatunk egy szárnyas,(dupla ajtó) segítségével,azaz egy hallba,tehát az egész lakás akár ebből a helyiségből is flexibilisen belátható átlátható, így mondhatni, hogy abszolút EGYEDI ELOSZTÁSSAL rendelkezik az ingatlan,és ennek köszönhetően,kuriózumnak szàmít a panel lakások körében.
Az étkezőből három irányba nyílik egy-egy szoba,azaz egy kisebb és két nagyobb helyiség,de akár egy ajtó kibontásával egy boltív segítségével egybe nyitható az étkezővel, bármelyik nagyobb szoba,tehát ennek kapcsán egy érdekes elosztású ingatlant kapunk, mely „már most is, teljes egészében belátható”, de a nagyságából adódóan több lehetőséget is tartogat még ezenfelül.
A hall fő előnye, hogy központi elhelyezkedése kapcsán,összeköti a lakás főbb helyiségeit,továbbá a konyha közvetlen közelségének köszönhetően kifejezetten előnyös az ebédlő funkció betöltésére.
Az étkező mellett azaz, az előszobában a bejárati ajtóval szemben található egy kényelmes méretű konyha,...„szélső lakásként”...parkra néző, utcai kilátással, tehát ennek kapcsán igen világosnak mondható,tovàbbá az előszobàból nyílik egy fürdőszoba és különálló wc,és mindezek mellett, a „parktikumot szem előtt tartva”, egy kényelmes méretű gardrób helyiség lett kivitelezve,egy faltól-falig beépített rendkívül praktikusan és kifejezetten ide tervezett beépített szekrénnyel,mely nagy segítség lehet a tárolásban.
Az INGATLAN igen ÉLHETŐ TERET biztosít mérete, és rendkívüli egyedi beosztása végett, tehát ennek kapcsán, TÖBB GENERÁCIÓ EGYÜTTÉLÉSÉRE is KIVÁLÓ LEHETŐSÉG, azaz adva van a zavartalan együttélés lehetősége, mivel a helyiségek és a lakás elosztása kapcsán, zavartalanul megközelíthető minden helyiség.
Az ingatlan teljes egészében átlátható, belátható és praktikusan belakható, azaz akár TÖBB SZEMÉLY RÉSZÉRE azonnal KIADHATÓ, vagy VÁLLALKOZÁSNAK, irodának is abszolút megfelelő lehet... beosztása kapcsán,(az elmúlt pár évben is irodaként funkcionált).
Az ingatlan hangulatához kellőképpen hozzájárul a „kiváló” TÁJOLÁS,mivel keleti fekvésének köszönhetően a délelőtti órákban éri javarészt a természetes napfény,ugyan délután is kellőképpen világos, de elkerüljük a nyári túlmelegedést, és kevesebb energiát biztosítunk a klímák használatára, jelenleg (3 klíma) van beépítve,továbbá a kellemes és meleg színek ,mely gondos odafigyeléssel lettek összeválogatva, a burkolatok és a konyhabútor színvilága, mely biztosítja az összhangot, tehát akár egy tisztasági festés után, az új Tulajdonosnak csak költöznie kell.
Az ingatlan KIVÁLÓ ÁLLAPOTÚ-nak mondható, mivel néhány évvel ezelőtt PANELPROGRAMON esett át, tehát mind külsőleg, mind lakáson belül kiváló állapotúnak mondható, mivel ugyan ebben az időszakban a lakásban korszerűsítésre és felújításra került sor, mely a következőket tartalmazza:
-új konyhabútor lett beépítve...
-új nyílászárok lettek lecserélve + redőnnyel ellátva, kivétel egy helyiség...
-laminált parketta és a hideg burkolat lett kivitelezve az egész lakásban...
-villanyvezetékek teljes cseréje...
-új vízvezeték és csatornarendszer kivitelezése...
-új radiátorok cseréje...
Az ingatlan ...hő és melegvíz ellátásáról...távfűtés gondoskodik,így minden egyedi elszámolás alapján történik,fogyasztás alapján.
(Közösköltség: 22.000,-Ft)...
Rezsi, cca: 15.000,-Ft
Az ingatlan …KEDVEZŐ REZSI-jé-hez... hozzájárul, azaz alacsony fenntartási költséget biztosít az ingatlan szigetelése,a jó műszaki tartalommal bíró ház, és a kétrétegű hőszigetelt és jó állapotú nyílászárók.
(Gondos, percíz odafigyelés a közös képviselet részéről)!...
BIZTONSÁG ÉRZETÜNK-höz kellőképpen hozzájárul a heveder tél ellátott bejárati ajtó, a folyosón kivitelezett biztonsági rács,továbbá a biztonságos lokáció, az egymásra odafigyelő lakóközösség és az automatizált kapurendszer, melynél a bejutás a ház 2 irányából, két oldalról is biztosított.
PARKOLÁS a ház előtt megoldott, mindig van parkolóhely,és egy jelképes összegért biztosított az éves parkolódíj is, igény esetén egy gépjármű részére.
INFRASTRUKTÚRÁLISAN kiváló, és ennek kapcsán az az ingatlan MINDEN KOROSZTÁLY részére tökéletes választás lehet, megközelítése és beosztása kapcsán, mivel pár perces sétára helyezkedik el az Örs vezér tértől, így a közlekedés is minden irányban abszolút felxibillisen megoldott, mivel több járatnak köszönhetően (metró, hév, buszok, troli, villamos ) segítségével,a város különböző pontjaira juthatunk el rövid időn belül, vagy a városból kivezető közeli M3-as autópálya lehet még nagy segítségünkre a fővároson kívüli közlekedésben.
BEVÁSÁRLÁSI lehetőség és a mindennapi élethez szükséges szolgáltatások mindegyike karnyújtásnyira, azaz pár percre,akár bölcsöde,óvoda az ingatlan közvetlen közelében,iskola,orvosi rendelő,gyógyszertár,pénz és oktatási intézmények,melyek ...könnyed megközelítéssel elérhetőek, továbbá a közeli supermarkettek és az ingatlan közelében található helyi piac és nem utolsó sorban a nagy besárlóközpontok adta bevásárlási lehetőségek, akár az (Árkád), (Sugár) és az (IKEA) áruházak adta számtalan üzletek kínálatával járulhatnak hozzá a kényelmes vásárláshoz,szórakozáshoz és egyben sportoláshoz.
Közlekedése abszolút flexibilis, tehát BEFEKTETÉS-ként is REMEK LEHETŐSÉG, mivel azonnal kiadható, így akik hosszabb távra keresnek értékálló ingatlant vagy befektetési lehetőséget, íme a kiváló alkalom.
(A közvetlen közelben több oktatási intézmény, (Egyetem) is megtalálható, tehát szinte azonnal kiadható.
Az ingatlan PER és TEHERMENTES, 1/1 tulajdon, és „AZONNAL KÖLTÖZHETŐ”!
Amennyiben távolabb a belváros zajától, de mégis (karnyújtásnyira), abszolút és könnyen megközelíthető lokációban szeretne élni vagy akár befektetni…….íme a kiváló alkalom...
LÁSSA MEG A BENNE A LEHETŐSÉGET, ÉS TOVÁBBI INFORMÁCIÓKKAL KAPCSOLATBAN, ÁLLOK RENDELKEZÉSÉRE BÁRMIKOR!
Extra információk a hirdetésről (Kereső Pro Béta)
Nézd meg a hirdetés extra információit!
Hirdetés népszerűsége
Hirdetési ár
Ingatlan hirdetési árának változásai
Mondd el mit gondolsz az Extra információk (Kereső Pro Béta) doboz új funkcióiról
Nézd meg a hirdetés extra információit!
Hirdetés népszerűsége
Hirdetési ár
Ingatlan hirdetési árának változásai
Mondd el mit gondolsz az Extra információk (Kereső Pro Béta) doboz új funkcióiról
Nézd meg a hirdetés
extra
információit!
átlagárai a környéken?
átlagárai a környéken?
Nézd meg a hirdetés
extra
információit!
átlagárai a környéken?
átlagárai a környéken?
Nézd meg ennek a hirdetésnek az extra információit!
Hirdetés népszerűsége
Hirdetési ár
Ingatlan hirdetési árának változásai
Korábbi ár:
Előző ár:
Jelenlegi ár
Hirdetés interakcióinak száma
Az elmúlt 14 nap adatai
Megtekintések száma
Érdeklődések száma
Mentések száma
3 éves időintervallumban
Mondd el mit gondolsz az Extra információk (Kereső Pro Béta) doboz új funkcióiról
Sajnáljuk, hiba történt az adatok betöltésekor.
Nincs elérhető adat a hirdetéshez.
Kérjük, térj vissza később.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
Utazási idő
Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.