Eladó lakóövezeti telek
|
Beépíthetőség
|
20% |
|
Szintterületi mutató
|
nincs megadva |
|
Bruttó szintterület
|
nincs megadva |
|
Kilátás
|
nincs megadva |
|
Villany
|
van |
|
Víz
|
van |
|
Gáz
|
utcában |
|
Csatorna
|
van |
|
Beépíthetőség
|
20% |
|
Szintterületi mutató
|
nincs megadva |
|
Bruttó szintterület
|
nincs megadva |
|
Kilátás
|
nincs megadva |
|
Villany
|
van |
|
Víz
|
van |
|
Gáz
|
utcában |
|
Csatorna
|
van |
Leírás
Eladó Telki Hosszúhát részén egy panorámás 576 négyzetméteres telek!
Építkezők, Családok, Beruházók figyelem!
A telek besorolása a HÉSZ szerint
- legkisebb terület 550 nm
- kialakítható legkisebb telekszélesség 16 m
- szabadonálló beépítési mód
- a beépítettség megengedett legnagyobb mértéke 20 %
- az épület magasság megengedett legnagyobb mértéke 3.5 m
- a zöldfelület legkisebb mértéke 70 %
Az övezetben kizárólag egy darab, egylakásos, legfeljebb 120 nm bruttó alapterületű lakóépület helyezhető el.
A telken van egy 50 négyzetméteres faház, amely állandó lakhatásra is alkalmas. Két háló, nappali, konyha+étkező, fürdő, wc van benne.
A faházban a villany, víz és csatorna bent van a gáz a telek előtt az utcában található. A fűtés jelenleg egy fatüzelésű kandallóval új kéménnyel megoldott. A ház lakóépületté van nyilvánítva!
A kertben szépen megtervezett díszfák, cserjék, örökzöldek, gyümölcsfák kerti sütögető található.
A házból szép panoráma tárul elénk.
A telekre készült egy földszintes, tetőtér beépített modern ház terve, ami szintén rendelkezésre áll.
Ajánlom építkezőknek, családoknak, akik egy festői helyen szeretnének élni, a kapun kilépve a jó levegőt az erdő közelségét szeretnék élvezni a mindennapokban. Mindez közel Budapesthez, jó közlekedéssel.
Kérem hívjon bizalommal a több információért!
BKK megállók a közelben
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
Utazási idő
Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.