Azonosító: 35538352

Lépj kapcsolatba a hirdetővel

+36 20 914
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése

Eladó lakóövezeti telek

Beépíthetőség
30%
Szintterületi mutató
1.4
Bruttó szintterület
1125.6
Kilátás
panorámás
Villany
telken belül
Víz
telken belül
Gáz
nincs
Csatorna
telken belül
Beépíthetőség
30%
Szintterületi mutató
1.4
Bruttó szintterület
1125.6
Kilátás
panorámás
Villany
telken belül
Víz
telken belül
Gáz
nincs
Csatorna
telken belül

Leírás

3 db PANORÁMÁS ÉPÍTÉSI TELEK ISASZEG ÚJ, ERDŐ MELLETTI LAKÓPARKJÁBAN – IKERHÁZ ÉPÍTÉSÉRE IS ALKALMAS, TELJES KÖZMŰVEL

Isaszeg zöldövezeti, természetközeli részén, egy új építésű lakópark csendes, panorámás részén eladó 3 db egymás mellett fekvő, egyenként 804 m²-es építési telek. A telkek külön-külön is megvásárolhatók, akár céggel együtt is.

A lakópark különleges adottsága, hogy egyszerre kínál modern, új építésű környezetet és közvetlen természetközelséget. A területen már folynak az építkezések, sorra épülnek az új családi házak, miközben a lakópark mögött erdő és természetvédelmi terület húzódik. A telkek a főúttól távolabb, a lakópark nyugodtabb, panorámás részén találhatók.

A TELKEK FŐBB PARAMÉTEREI
- Telekméret: 804 m² / telek
- Elérhető telkek száma: 3 db, egymás mellett
- Megvásárlás: külön-külön is lehetséges
- Utcafront: kb. 20 m
- Telekmélység: kb. 40 m
- Közművek a telken: víz, villany, csatorna
- Övezeti besorolás: Lke-3
- Elhelyezkedés: főúttól távolabb, csendes, panorámás területen

BEÉPÍTHETŐSÉGI PARAMÉTEREK
- Beépíthetőség: 30%
- Minimális zöldfelület: 45%
- Szintterületi mutató: 1,4
- Beépítési mód: szabadon álló
- Előkert: minimum 5 m
- Oldalkert: minimum 3 m
- Hátsókert: minimum 6 m
- Megengedett épületmagasság: 5 m
- Lakásszám: telkenként egy épületben maximum 2 lakás

A telek így önálló családi ház mellett kétlakásos ingatlan kialakítására is kiválóan alkalmas. Ez jó megoldás lehet két generáció számára, de a telekméret, a kétlakásos kialakítás lehetősége és a három egymás melletti telek miatt befektetési vagy fejlesztési célból is kifejezetten érdekes lehetőség.

MODERN LAKÓPARK, ERDŐVEL A HÁTTÉRBEN
A lakópark infrastruktúrája már kialakított: térkövezett utak és járdák, napelemes közvilágítás, külön trafóház, valamint kiépített közműhálózat szolgálja az itt élőket.
A lakóövezet végében, az erdő szomszédságában sétány, játszótér és kondipark található, a környék pedig futásra, sétára és kirándulásra is ideális, turistaútvonalakkal.
Ez az a környezet, ahol a reggeli futás vagy az esti séta már nem a városi forgalomban, hanem az erdő mellett kezdődhet, miközben a mindennapi élethez szükséges infrastruktúra és Budapest is könnyen elérhető marad.

JÓ KÖZLEKEDÉS BUDAPEST FELÉ
Isaszeg központja néhány perc, az M0 autóval körülbelül 10 perc alatt elérhető, emellett távolsági autóbuszjáratok is rendelkezésre állnak. Isaszegről vonattal a Keleti pályaudvar kb. 35 perc.

OTTHONNAK ÉS BEFEKTETÉSNEK IS
Jelenleg 3 egymás melletti telek vásárolható meg, egyenként 804 m²-es területtel. A telkek külön-külön is eladók, de együttes megvásárlásuk fejlesztési vagy hosszabb távú befektetési lehetőséget is kínál.
Az ingatlanok tehermentesek, jogilag rendezettek, a vételár megfizetését követően birtokba vehetők.
A telkek magánszemélyként megvásárolhatók, illetve lehetőség van a tulajdonos gazdasági társaságával együtt történő megvásárlásra is, amely esetben a vételár az ÁFA összegével csökkenhet. A konstrukció részleteiről érdeklődés esetén adunk tájékoztatást.

Ha nem egyszerűen egy építési telket keres, hanem olyan helyet, ahol egy új, rendezett lakókörnyezet, panoráma, erdő és nyugalom találkozik Budapest könnyű elérhetőségével, ezt a területet érdemes személyesen is megnézni.

A hazai piac legjobb finanszírozási ajánlataival, teljes körű, ingyenes hitel- és ügyintézéssel állok rendelkezésére! Hitelszakértő vagyok! Hívjon bátran!

A(z) Fundamenta Ingatlan2 weboldala

Térkép

Isaszeg, Ady Endre utca
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 69,50 ezer Ft/m²
Isaszeg 17,86 ezer Ft/m²
Pest megye 42,40 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 0-999 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú, új parcellázású eladó telkek ára alapján számoltuk ki.
Tudd meg, mennyit ér az ingatlanod!

Lépj kapcsolatba a hirdetővel

+36 20 914