Szeged, Felső Tisza part 31-34. Kiadó utcai bejáratos üzlethelyiség
Alapterület 104 m2
Azonosító: 35359053
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 70 241
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Kiadó utcai bejáratos üzlethelyiség
Ingatlan állapota
új építésű
Építés éve
nincs megadva
Emelet
földszint
Légkondicionáló
van
Költözhető
azonnal
Min. bérleti idő
12 hónap
Rezsiköltség
nincs megadva
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Ingatlan állapota
új építésű
Építés éve
nincs megadva
Emelet
földszint
Légkondicionáló
van
Költözhető
azonnal
Min. bérleti idő
12 hónap
Rezsiköltség
nincs megadva
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Leírás

Tisza Palota - kiadó utcai bejáratos üzlethelyiség

Szeged Belvárosához közel, a Felső Tisza parton tulajdonostól kiadó ez a földszinti, utcafronti 104 m2-es üzlethelyiség.

Az ingatlan közvetlen szomszédságában épült fel a Tiszavirág Uszoda és a Pick Aréna Sportcsarnok is , ami számtalan sporteseménynek ad otthont.
Mindemellett az ingatlant körülvevő több száz lakásos lakóövezet többféle üzlet számára is lehetőséget kínál.

A Tisza Palota köztudottan egy presztízs környezetet és elhelyezkedést biztosít. Legjobb tudomásunk szerint jelenleg ez az egyetlen kiadó üzlethelyiség az épületben.
Ritka az olyan üzlethelyiség, ami mind a belvárosból, mind a város más pontjairól, hasonlóan könnyen elérhető, mindamellett a városon kívülről érkezők számára is gyorsan megközelíthető. A városközpont autóval mindössze 5 perc, trolibusszal pedig 10 perc.
Míg más belvárosi üzlethelyiségeknél komoly gondot jelenthet a parkolás, addig a Tisza Palotánál ez sem akadály; az épületet nagyszámú parkoló veszi körül.

Az ingatlan jellemzői:
-104 m2-es alapterület
-nagy, világos előadótér és további helyiségek (alaprajz csatolva)
-hőszigetelt és fényvédő fóliával ellátott nyílászárók
-házközponti fűtés radiátorokkal (egyedi mérőórával)
-klímás helyiségek
-saját konyhahelyiség mosogatógéppel
-saját, különálló WC és fürdőszoba


Egyedi mérőórák (víz, villany, fűtés, klíma).
Rezsi: fogyasztás alapján

Ez a kereskedelmi ingatlan egy hosszú távú és megbízható bérlő számára páratlan üzleti lehetőséget jelenthet.

Bérleti díj:
12 hónapos szerződés - 440.000Ft+ ÁFA/hó
24 hónapos szerződés - 415.000Ft+AFA/hó
36 hónapos vagy hosszabb szerződés - 390.000Ft+ÁFA/hó

A bérléshez 1 havi bérleti díj 100eFt rezsi előleggel és 2-3 havi kaució szükséges a szerződés időtartamától függően.

2026.06.01-től költözhető.

Tovább olvasom
Térkép Szeged, Felső Tisza part 31-34.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 70 241