Budapest XXII. kerület, Budafok - Rózsavölgy Eladó lakóövezeti telek
Telekterület 985 m2
Közvetítői azonosító: COM 2026-2 Azonosító: 35260466
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 20 320
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó lakóövezeti telek
Beépíthetőség
15%
Szintterületi mutató
0.4
Bruttó szintterület
394
Kilátás
panorámás
Villany
telken belül
Víz
telken belül
Gáz
telken belül
Csatorna
telken belül
Beépíthetőség
15%
Szintterületi mutató
0.4
Bruttó szintterület
394
Kilátás
panorámás
Villany
telken belül
Víz
telken belül
Gáz
telken belül
Csatorna
telken belül
Leírás

Leírás:
A kepek latvanytervek!
Az ingatlan a Selyemút Ingatlanirodám kínálatában található meg!
XI. kerület KELENVÖLGYTŐL karnyújtásnyira található ÉPÍTÉSI TELEK. ( XI.-és XXII. kerület határán a RINGLÓ úttól 100 méterre)

PANORÁMÁS TELEK RÓZSAVÖLGY LEGSZEBB RÉSZÉN! (a Ringló út ölelésében)
Egy 2 egységes lakóépület építésére KIVÁLÓAN ALKALMAS telek, melyen jelenleg egy kissebb bontandó házikó áll. A lecke feladva, lehet választani.
Egy nagyon szép rendezett környezetben, az egész utcában már csak ez a házikó árválkodik új gazdája után. Körben nagyon szép gondozott kertek, továbbá új, avagy szépen felújított házakkal, nagyon jó szomszédokkal.
Nincs gombapince, nincs mini Eiffel torony, nincs rendezetlen szomszédos telek, nincs felújítandó ház, és nem elhanyagolandó az sem, hogy nem egy szakadék és 3-4 lépcsós telek.

INGATLAN HELYSZÍNE:
Budán a XXII. kerület Rózsavölgy csendes részen, annak is a déli lejtőjén családi házas környezetben található, előkertes elrendezéssel. Itt már csak 15 %-os beépíthetőség van, ezért szellős, családias, szomszédokat ismerő környezeti előnyökkel.
Kiváló a lokáció és az infrastruktúra.
A környéken jó a tömegközlekedés: a közelben közlekedik 41-es villamos, a 150-es, 250-es, 251-es busz, amelyekkel akár Újbuda központja, is, akár a Kelenföldi pályaudvar közvetlenül megközelíthető, gyors átszállási lehetőséget biztosítva számtalan villamos- és buszjárathoz, valamint a 4-es metróhoz. Éjszakai buszjárattal is majdnem hazáig közlekedhetünk a Móricz Zsigmond körtérről. Mind az Allee, mind a Savoya Park bevásárlóközpont hamar elérhető, de Budaörs bevásárlóközpontjai (Auchan, Tesco, Praktiker, Kika, IKEA) sincsenek messze. Autóval mind a belvárost, mind az M1-M7 autópályát könnyen és gyorsan elérhetjük. A közelben a Sport 11, valamint a Kamaraerdei Ifjúsági Park nyújthat kikapcsolódási lehetőséget.

A telek mérete - 985 m2, mely MINIMÁLIS lejtésű.
ÉPÍTÉSI ÖVEZET SZABÁLYOZÁSI HATÁRÉRTÉKEI:
- LKE-2/BF/2 az építési övezet besorolása
- 15 % terepszint feletti legnagyobb beépíthetőség
(147,75 m2 x2=295,5 m2) két lakószint esetén
- 25% terepszint alatti legnagyobb beépíthetőség
- 70 % zöldterületi mutató
- szintterületi mutató 0,4 (összesen 394 m2 garázzsal együtt)
- legnagyobb homlokzati építmény magassága: 6 méter

ÖSSZKÖZMŰVES, minden be van kötve a házba.
Semmilyen szolgalom nem terheli a telket.

HÁZ JELLEMZŐI:
A telken egy kicsi (1 lakószintes, pici pincével) családi ház van, mely elbontása már a Vevőre hárul. A kert egy picit járhatatlan a folyamatos gondozás hiánya miatt.
Pazar látvány tárul elénk, ha az építkezés folyamán délre fordítjuk, a panoráma felé a nyílászárókat.
PARKOLÁS:
Az utcán a parkolás díjmentes. Az építkezés során viszont a telken belül több felszíni, avagy akár garázsos kialakítás lehetősége végtelen.

Az ingatlan 1/1-es tulajdon, sem per, sem teher nincs rajta.
A teljes vételár megfizetése után azonnal kezdődhet az építkezés.
Hiteles is megvásárolhatja.

Hétvégén is dolgozom. Kulcs nálam, ezért rugalmasan tudom mutatni a házat.
További kérdése esetén 07:00 és 22:00 óra közötti időpontban bátran hívhat!

Hitelre van szüksége a vásárláshoz? Forduljon hozzám! Hívjon bizalommal, mert térítésmentesen banksemleges ajánlattal tudjuk meggyorsítani a vásárlását! Profi ingatlanos ügyvéddel és hitelessel rendelkezem.
A-tól Z-ig foglalkozom az ingatlan értékesítésével, minden nyűgöt leveszek a válláról.
Higgye el, nem mindegy kire bízza ingatlanát! Amennyiben csak egyedül foglalkozom az ingatlan értékesítésével, úgy bruttó 2 % a jutalékom mértéke.

Tovább olvasom
Térkép Budapest XXII. kerület, Budafok - Rózsavölgy
BKK megállók a közelben
Villamos
Éjszakai
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 203,05 ezer Ft/m²
Budapest XXII. kerület 108,31 ezer Ft/m²
Budafok 150,89 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 0-999 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú, új parcellázású eladó telkek ára alapján számoltuk ki.
Tudd meg, mennyit ér az ingatlanod!
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 20 320