Eladó önálló garázs
|
Ingatlan állapota
|
nincs megadva |
|
Építés éve
|
nincs megadva |
|
Parkolóhelyek száma
|
nincs megadva |
|
Ingatlan állapota
|
nincs megadva |
|
Építés éve
|
nincs megadva |
|
Parkolóhelyek száma
|
nincs megadva |
Leírás
Eladó Kaposváron a Komárom utca 21. szám alatt egy önálló helyrajzi számú, téglaépítésű, jó állapotú garázs, amely egy biztonságos, zárt és rendezett udvarban helyezkedik el. Az udvarban ez az egyetlen garázs, a házban pedig kedves, összetartó lakóközösség él, ami nyugodt és barátságos környezetet biztosít. A garázs napi használatban van, így karbantartott, gondozott állapotban kerül átadásra.
A 14 m²-es, tágas garázs egy autó és egy motor számára is kényelmesen elegendő, a nagyméretű ajtónak köszönhetően a beállás rendkívül egyszerű és kényelmes. A garázs nem ázik, sík betonos talajjal rendelkezik, és szerelőaknával felszerelt, ami praktikus lehet kisebb javításokhoz vagy átvizsgálásokhoz. A helyiség világítással ellátott, a mennyezet szigetelt, ami tovább javítja a komfortot és a hőmegtartást.
A garázs rendezett, megbízható állapotú, és azonnal használatba vehető – hosszú távú tárolásra vagy mindennapi beállásra egyaránt kiváló választás.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
Utazási idő
Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.