Alapterület 20 m2
Telekterület 908 m2
Szobák 1 + 1 fél
Közvetítői azonosító: COM 346748 Azonosító: 35241100
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
Együttműködöm más közvetítővel
+36 70 277
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó üdülőházas nyaraló
Ingatlan állapota
újszerű
Építés éve
2015
Légkondicionáló
nincs
Akadálymentesített
igen
Kilátás
udvari
Tetőtér
nem beépíthető
Villany
van
Víz
telken belül
Gáz
nincs
Csatorna
nincs
Ingatlan állapota
újszerű
Építés éve
2015
Légkondicionáló
nincs
Akadálymentesített
igen
Kilátás
udvari
Tetőtér
nem beépíthető
Villany
van
Víz
telken belül
Gáz
nincs
Csatorna
nincs
Fenntarthatóság
Energiatakarékos
Átlag gázfogyasztás
Nincs gáz bekötve az ingatlanba
Átlag áramfogyasztás
50 kWh/hó
Rezsiköltség
15 000 Ft/hó
Közös költség
nincs megadva
Fűtés
elektromos fűtőpanel
Napelem
nincs
Szigetelés
van - 20 cm
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Átlag gázfogyasztás
Nincs gáz bekötve az ingatlanba
Átlag áramfogyasztás
50 kWh/hó
Rezsiköltség
15 000 Ft/hó
Közös költség
nincs megadva
Fűtés
elektromos fűtőpanel
Napelem
nincs
Szigetelés
van - 20 cm
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Érdekelnek a fogyasztási költségek? Használd a money.hu kalkulátort!
Leírás

Figyelem! Ritkán kerül eladásra itt kiskert! És mégis hol van ez a hely? Hát.... Oroszlánynak bár külterületi részén, de szinte bent a városban!
A lakóövezetből kényelmes sétával is megközelíthető, Malom tó "túloldalán" egy csendes kiskertes övezet található.
Néhány állandó lakosa már lett a Malom utcai kerteknek, de még mindig inkább a pihenésre, hobbykertészkedésre, kikapcsolódásra használják a tulajdonosok a városközeli kiskertjüket.
Jelenleg itt lett eladó egy 908 m2-es, osztatlan közös tulajdonban levő hobbikert. Teljesen körbekerített az udvar, a nyaralók között évek óta a kerítések által kialakult rendszer jelenti a határvonalat. (A használati megosztási szerződés készíttetése megbeszélhető a tulajdonostársakkal.)
A telken két könnyűszerkezetes kisház található. A kisebb tárolóként a nagyobb lakóingatlan céllal lett építve, felújítva. Mindkettőhöz tartozik egy fedett terasz.
A nagyobb ház teljeskörű belső felújítása az előző évben megtörtént. A ház falaiban 20 cm, az aljzaton 6 cm a hőszigetelés. A szennyvíz elvezetése emésztőbe történhet, kialakításra vár.

A szobakonyhás kis kuckó autentikus jellegét a felújítás során is megtartották: gerendás mennyezet, fa hőszigetelt ablakok, kő falburkolatok, a konyhabútor összessége modern, de mégis bájosan régies hangulatot nyújtanak. A fürdőszobában egy helyiségben található a mosdó, a wc csésze, a bojler és zuhanyzó lett kialakítva. A szaniterek, a hidegburkolatok teljesen újak, szinte nem is használták az ingatlant a felújítás óta.
A vízellátás fúrt kútról megoldott, a házba is be lett vezetve.

Az udvar különösen szépen rendezett, parkosított. Mediterrán dísznövények (pálmák, banánok, 4 féle datolya, 9 féle füge, naspolya, 8 különböző barackfa), örökzöldek, évelő egynyári virágok díszítik a kertet. A locsoláshoz kiépített vízhálózat segíti a növényzet ápolását.
Az udvarban található egy kiváló állapotban lévő kemence és kialakított szalonnasütő padokkal, illetve egy nagyméretű puhafalú medence, ez állandósítva, a földbe süllyesztve található, homokszűrős forgatórendszerrel.

Az ingatlan villanyhálózatának korszerűsítése megtörtént, 26 A-ra bővített nappali, és 16 A éjszakai áram lett bevezetve, és a vezetékek már réz kábelek. A melegvizet villanybojler állítja elő.

Az ingatlan előzetes egyeztetés után személyesen is megtekinthető, rövid határidővel birtokba vehető!

Aranykorona értékkel rendelkezik, így jelenleg még a Földörvény hatályos jogszabálya szerint kifüggesztés köteles a tulajdonjog átruházása. (Hamarosan lehetőség lesz kivonatni művelési ág alól, a tulajdonosok élnek majd ezzel a lehetőséggel, amint az önkormányzat engedélyezi.)

A külterületi ingatlan szántó besorolású, ingatlanfedezetnek nem megfelelő, azaz lakáshitellel, kamattámogatott hitellel nem megvásárolható.
Telefonon a hitellel finanszírozott kifizetés lehetőségeiről bővebben is tájékoztathatom.

Megtekintéshez egyeztessünk előre időpontot, ezt a kis hobbikertet valóban érdemes megtekinteni!

Tovább olvasom
Térkép Oroszlány, Malom kert
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 1,15 millió Ft/m²
Komárom-Esztergom megye 862,07 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 0-39 m² közötti, újszerű, új építésű eladó nyaralók ára alapján számoltuk ki.
Tudd meg, mennyit ér az ingatlanod!
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 70 277