Kiadó tégla lakás
|
Ingatlan állapota
|
jó állapotú |
|
Építés éve
|
1950 előtt |
|
Komfort
|
összkomfortos |
|
Emelet
|
2 |
|
Épület szintjei
|
3 |
|
Lift
|
nincs |
|
Belmagasság
|
3 m-nél magasabb |
|
Légkondicionáló
|
van |
|
Bútorozott
|
igen |
|
Költözhető
|
azonnal |
|
Min. bérleti idő
|
nincs megadva |
|
Akadálymentesített
|
nem |
|
Fürdő és wc
|
egy helyiségben |
|
Tájolás
|
nincs megadva |
|
Kilátás
|
udvari |
|
Erkély mérete
|
nincs megadva |
|
Kertkapcsolatos
|
nem |
|
Tetőtér
|
nem tetőtéri |
|
Gépesített
|
igen |
|
Kisállat
|
hozható |
|
Dohányzás
|
nem megengedett |
|
Parkolás
|
utca, közterület - fizetős övezet |
|
Ingatlan állapota
|
jó állapotú |
|
Építés éve
|
1950 előtt |
|
Komfort
|
összkomfortos |
|
Emelet
|
2 |
|
Épület szintjei
|
3 |
|
Lift
|
nincs |
|
Belmagasság
|
3 m-nél magasabb |
|
Légkondicionáló
|
van |
|
Bútorozott
|
igen |
|
Költözhető
|
azonnal |
|
Min. bérleti idő
|
nincs megadva |
|
Akadálymentesített
|
nem |
|
Fürdő és wc
|
egy helyiségben |
|
Tájolás
|
nincs megadva |
|
Kilátás
|
udvari |
|
Erkély mérete
|
nincs megadva |
|
Kertkapcsolatos
|
nem |
|
Tetőtér
|
nem tetőtéri |
|
Gépesített
|
igen |
|
Kisállat
|
hozható |
|
Dohányzás
|
nem megengedett |
|
Parkolás
|
utca, közterület - fizetős övezet |
Fenntarthatóság
|
Átlag gázfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Átlag áramfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Rezsiköltség
|
nincs megadva |
|
Közös költség
|
14 945 Ft/hó |
|
Fűtés
|
gáz (konvektor), hűtő-fűtő klíma |
|
Szigetelés
|
nincs megadva |
|
Energetikai tanúsítvány
|
nincs megadva |
|
Átlag gázfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Átlag áramfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Rezsiköltség
|
nincs megadva |
|
Közös költség
|
14 945 Ft/hó |
|
Fűtés
|
gáz (konvektor), hűtő-fűtő klíma |
|
Szigetelés
|
nincs megadva |
|
Energetikai tanúsítvány
|
nincs megadva |
Leírás
KÉREM INGATLAN KÖZVETÍTŐK NE KERESSENEK!
- - - SCROLL FOR ENGLISH - - -
Belső Terézvárosban pár lépésre az Andrássy úttól és a Király utcától KIADÓ egy 35 m2 alapterületű, kb. 11,2 m2 teljes értékű galériával ellátott lakás.
A galéria belmagassága 155-165 cm között.
Helyiségek: előszoba, konyha-nappali, fürdőszoba, félszoba, galéria, emeleti gardrób/tároló.
A lakás különlegessége, hogy a nappaliban lévő egyedi lépcső felhajtható, így az nem zavaró TV nézéskor, illetve közösségi események és családi összejövetelek során.
A konyha az alábbiakat tartalmazza: hűtő, mikro, főzőlap, illetve sütő és beépített páraelszívó.
Az ingatlan továbbá hűtő-fűtő Daikin klímával ellátott. Ez a stúdió lakás kifejezetten világos a nappaliban található 2db nagy ablaknak köszönhetően, amelyek a belső udvarra néznek. A félszoba szintén ablakkal rendelkezik, amely a lichthofra nyílik. A társasház egyébként nagyon csendes és békés, annak ellenére, hogy a belvárosban van.
A fürdőszoba épített zuhanyzós, elszívó rendszer beépítve, mosógéppel ellátott.
Havi költségeket tekintve nagyon gazdaságos: vízdíjat tartalmazza a közös költség, áram költség átlagosan 10.500 Ft - 25.500 Ft, azonban fogyasztásfüggő (fűtési időszakban ezért magasabb). Gáz bevezetve az ingatlanba, amely csak a főzőlaphoz van bekötve, így ennek elenyésző a költsége. A melegvizet Ariston villanybojler biztosítja.
Dohányzás nem megengedett. A lakás 1 fő vagy egy pár számára ideális választás! Kistestű, hipoallergén szőrű szobatiszta kutya tartása megengedett.
A kitűnő lokáció miatt akár diákoknak, digitális nomádoknak és expatoknak is tökéletes választás!
Nagyszerű lokáció: számos tömegközlekedési eszköz sétatávolságon belül, Deák Ferenc tér pár percre (M1, M2, M3 mind közel), Oktogontól nem messze, néhány lépésre az Andrássy úttól és a Király utcától.
Rengeteg bolt, Spar, Dm, edzőterem és éttermek, kávézók a közelben, és természetesen a városi élethez szükséges szolgáltatások egy karnyújtásnyira.
A lakás a társasház 2. emeletén található, lift nincs, azonban a lépcsőzés nem megterhelő, főként fiatalok és sportos életmódúak számára.
A bérleti szerződés megkötéséhez szükséges 1 havi bérleti díj + közös költség és 2 havi kaució. Közjegyzői kiköltözési nyilatkozat a beköltözés feltétele. Kutyával költözés esetén továbbá plusz félhavi kaució szükséges.
Havi költségek:
Közművek órák szerinti fogyasztás alapján
Közös költség: 14.945 Ft (korlátlan vízfogyasztást tartalmazza)
Bérleti díj: 280.000 Ft
Megtekintése előre leegyeztetett időpontban lehetséges. A lakás képeit kérésre elküldöm emailben.
--------------------ENGLISH BELOW--------------------
In Inner Terézváros (6th district) a few steps from Andrássy út and Király utca, a 35 m2 apartment with a gallery-bedroom/loft style room of approx. 11.2 m2 is FOR RENT.
The height of the gallery is between 155-165 cm.
Rooms: entrance hall, kitchen-living room, bathroom, smaller room, gallery, upstairs wardrobe/storage.
The special feature of the apartment is that the unique staircase in the living room can be lifted up, so it is not disturbing when watching TV or during social events and family gatherings.
The kitchen includes the following: refrigerator, microwave, hob, oven and built-in extractor hood.
The property is also equipped with a Daikin air conditioner with cooling and heating functions. This studio apartment is particularly bright thanks to the 2 large windows in the living room, which overlook the inner courtyard. The half-room also has a window that opens onto the lichthof. The apartment building is otherwise very quiet and peaceful, despite being in the city center.
The bathroom has a built-in shower, an extractor system, and a washing machine.
In terms of monthly costs, it is very economical: water is included in the common cost, electricity costs are on average 10,500 HUF - 25,500 HUF, but it depends on consumption (therefore higher during the heating season). Gas is introduced into the property, which is only connected to the hob, so its cost is negligible. Hot water is provided by an Ariston electric boiler.
Smoking is not allowed. The apartment is an ideal choice for 1 person or a couple! Keeping a small, hypoallergenic, clean dog is allowed.
Due to the excellent location, it is also a perfect choice for students, digital nomads and expats!
Great location: many public transport within walking distance, Deák Ferenc Square a few minutes away (M1, M2, M3 all nearby), not far from Oktogon, a few steps from Andrássy út and Király utca.
Plenty of shops, Spar, Dm, gym and restaurants, cafes nearby, and of course the services necessary for city life within reach.
The apartment is located on the 2nd floor of the apartment building, there is no elevator, but the stairs are not burdensome, especially for young people and those with a sporty lifestyle.
1 month's rent + common costs and 2 months' deposit are required to conclude the rental agreement. A notary's move-out declaration is a condition for moving in. In case of moving with a dog, an additional half-month deposit is also required.
Monthly costs:
Utilities based on monthly consumption
Common cost: HUF 14,945 (includes unlimited water consumption)
Rent fee: HUF 280,000
Viewing possible at a pre-arranged time. I can share the property’s photos vie email upon request.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
Utazási idő
Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.