Alapterület 4500 m2
Azonosító: 35204597
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
Együttműködöm más közvetítővel
+36 70 771
 
Ellenőrzött Partner Ellenőrzött Partner
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó egyéb iroda
Ingatlan állapota
felújított
Építés éve
2001 és 2010 között
Emelet
nincs megadva
Épület szintjei
4
Légkondicionáló
van
Üzemeltetési díj
nincs megadva
Akadálymentesített
igen
Tetőtér
legfelső emelet, nem tetőtéri
Parkolás
teremgarázs hely - benne van az árban
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Ingatlan állapota
felújított
Építés éve
2001 és 2010 között
Emelet
nincs megadva
Épület szintjei
4
Légkondicionáló
van
Üzemeltetési díj
nincs megadva
Akadálymentesített
igen
Tetőtér
legfelső emelet, nem tetőtéri
Parkolás
teremgarázs hely - benne van az árban
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Leírás

Eladó prémium irodaház kiváló lokációban

Stabil, 240 M Ft/év bevétel
20 bérlővel.
2000–2001-ben épült, vasbeton pillérvázas szerkezet, vasbeton födémek és 3 m szintmagasságok biztosítják a tartósságot és rugalmasságot. Nagy üvegfelületek Schüco típusú függönyfalakkal, elektromos zsaluziákkal és rolóval az optimális fény- és árnyékolásért. A látványos, függesztett rámpa hidraulikus lifttel kényelmes közlekedést biztosít a szinteken.
Pinceszint fűtött rámpával és kamionfogadásra alkalmas rakodórámpával, rugalmasan alakítható mobil fallal külön raktár- és parkolóhelyekkel; dolgozói öltözők, zuhanyzók és szociális helyiségek a szinten.
A földszinti recepció és tágas átrium impozáns belépőt ad, a belső irodák világos, üvegfalas leválasztásokkal és rugalmas gipszkarton szerkezetekkel készültek. Több iroda saját vizesblokkal, teakonyhával; összesen 18 wc-kézmosó egység.
Teljes gépészet cseréje megtörtént: egyedi, digitálisan szabályozható hűtött-fűtött álmennyezet, központi hőszivattyús klíma a hidegvízhez, korszerű kondenzációs gázkazán lehetőség a fűtéshez. Harmadik emeleti exkluzív penthouse körüvegfallal és fa burkolatú, nagyméretű terasszal.
Telek: 2 860 m2,
bruttó alapterület: 4 500 m2, pinceszint + 4 szint
. Jogerős engedély 130 m2 bővítésre — kivitelezési folyamatban. Kiváló befektetés stabil bérlői háttérrel és jelentős bevétellel.

Tovább olvasom A(z) Glorex Media Trade Kft. weboldala
Térkép Budapest XI. kerület, Gazdagrét
BKK megállók a közelben
Éjszakai
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 474,35 ezer Ft/m²
Budapest XI. kerület 767,69 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 300-250000 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú eladó irodák ára alapján számoltuk ki.
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
Ellenőrzött Partner Ellenőrzött Partner
+36 70 771