Budapest VII. kerület, Wesselényi utca 11. Kiadó egyéb vendéglátó egység
Alapterület 218 m2
Azonosító: 35061251
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 20 942
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Kiadó egyéb vendéglátó egység
Légkondicionáló
nincs
Költözhető
azonnal
Min. bérleti idő
nincs megadva
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Légkondicionáló
nincs
Költözhető
azonnal
Min. bérleti idő
nincs megadva
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Leírás

Kiadó remek lokációval a Wesselényi utca elején, közel a zsinagógához egy nagy méretű, utcai lejáratú 218 m2-es pincehelység, amely növelhető kb. 310 m2-ig.

Az ingatlan kb. 5,5 m x 40 m méretű téglalap alakú, boltíves, a boltív legmagasabb pontjánál 3,4 m belmagasságú. Eddig vendéglátó egységként üzemelt, emiatt már kialakításra került vendégtér, bárpult, női-férfi mosdó, dolgozói mosdó, raktár, és egyéb kiszolgáló terek. De természetesen ezek szabadon alakíthatóak a leendő bérlő elképzelése szerint. Az elektromos rendszer is frissen került kialakításra, valamint a gépészet is.

A lokáció és a bérlemény mérete miatt itt egy remek vendéglátó egység hosszútávú sikeres üzemeltetéséhez minden adott.
Bérleti díj: 14,9 EUR/nm+áfa

Ha felkeltette az érdeklődését írjon vagy hívjon bizalommal,

Lukács Ferenc

Tovább olvasom
Térkép Budapest VII. kerület, Wesselényi utca 11.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 20 942