Eladó teremgarázs hely
|
Ingatlan állapota
|
jó állapotú |
|
Építés éve
|
2001 és 2010 között |
|
Parkolóhelyek száma
|
6 |
|
Ingatlan állapota
|
jó állapotú |
|
Építés éve
|
2001 és 2010 között |
|
Parkolóhelyek száma
|
6 |
Leírás
Eladó teremgarázs 85 m²-en – akár 6 autó részére + külön tároló – ZÁRHATÓ, biztonságos megoldás Újpest központ mellett!
Kivételes lehetőség a IV. kerületben! Az Árpád úton, Újpest központ közvetlen közelében eladó egy zárható, 85 m²-es teremgarázs parkolóhely, amely akár 6 autó kényelmes és biztonságos tárolására is alkalmas.
A garázshoz tartozik egy külön, kb. 20 m²-es zárható tárolórész, amely ideális például szezonális gumik, kerékpárok, szerszámok vagy sporteszközök tárolására.
Amit kínálunk:
- Duplán zárható belső garázskapuk + távirányítós külső bejárat – maximális védelem járműveinek és értékeinek
- Tágas, jól átlátható tér – könnyű parkolás, kiváló választás több autós családoknak vagy céges járműflottának
- Elsőrangú lokáció – közvetlenül az Árpád úton, pár perc sétára Újpest központtól, metrómegállótól
- Tiszta, rendezett, rendszeresen karbantartott teremgarázs
- Alacsony fenntartási költségek
- A külön tárolóhelyiség szabadon használható, saját célra
Ez a zárható teremgarázs nemcsak praktikus, hanem kiváló befektetés is egy frekventált budapesti helyszínen.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
Utazási idő
Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.