Azonosító: 34875000
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 70 716
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó egyéb vendéglátó egység
Légkondicionáló
van
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Légkondicionáló
van
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Leírás

Működő borászat és vendéglátó komplexum eladó Etyeken
Borászat vagy vendéglátás – akár külön is megvásárolható és azonnal üzemeltethető!
Etyek szívében – ahol a borászat, a vendéglátás és az élmények találkoznak.

Budapesttől mindössze 30 percre, Etyek Öreghegyén kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, működő borbirtokot.

A közel 7.000 m²-es területen szőlőültetvény, borfeldolgozó, hangulatos boltíves pincék, borkóstolótér, vendégszobák, rönkház, wellnessrészleg, valamint egy különálló lakóingatlan is helyet kapott. A birtok kiváló választás borászat, vendégház, rendezvényhelyszín vagy turisztikai vállalkozás kialakítására és üzemeltetésére.

A teljes infrastruktúra rendelkezésre áll: a felszerelt épületek-napelemmel, engedélyezett konyha, a parkoló és a kiépített biztonsági rendszer lehetővé teszik az azonnali működés megkezdését, további beruházás nélkül.

Megvásárlási lehetőségek:

I. Vendéglátó- és turisztikai egység – 599 millió Ft

vendégszobák
borkóstolótér
rönkház
wellnessrészleg
különálló lakóingatlan

II. Borászati egység – 149 millió Ft

kb. 3.000 m² szőlőültetvény
borfeldolgozó
napelem
raktárak
három pince

Kiváló befektetési lehetőség mindazok számára, akik a borászat, a gasztronómia és a vidéki turizmus területén keresnek egy jól működő, értékálló vállalkozást.

Ez nem csupán egy birtok – hanem egy életstílus és egy kivételes üzleti befektetés, számos lehetőséggel.

Térkép Etyek, Öreghegyi út
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 94,37 ezer Ft/m²
Fejér megye 364,98 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 300-250000 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú eladó vendéglátó egységek ára alapján számoltuk ki.
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 70 716