Eladó különleges terület
|
Kilátás
|
nincs megadva |
|
Villany
|
van |
|
Víz
|
van |
|
Gáz
|
utcában |
|
Csatorna
|
nincs |
|
Kilátás
|
nincs megadva |
|
Villany
|
van |
|
Víz
|
van |
|
Gáz
|
utcában |
|
Csatorna
|
nincs |
Leírás
Különleges lehetőség azoknak, akik nem csak földet, hanem jövőt szeretnének venni – Orosházán, zöldövezeti környezetben.
Orosháza-Újosztás 5,7 ha tehermentes birtok – bejáratott rendezvényhelyszín 500 m² felújított rendezvényház + 140 m² tanyaház, kemencék, közművek (víz, 3x32A)
Azonnal működtethető, bővíthető turizmus/rendezvény/kemping irányba.
Ha egy olyan helyet keres, ahol a természet csendje, a tiszta levegő, a kivételes adottságok és az üzleti potenciál egyszerre vannak jelen, akkor ez a birtok pontosan Önnek való.
Ez az ingatlan sokkal több, mint egy földterület. Egy hely, ahol egyetlen jó ötletből évtizedekig működő vállalkozás születhet. Turizmus, rendezvények, tematikus park, kemping, ökogazdaság – itt minden adott ahhoz, hogy az álom tervrajzból valóság legyen.
Miért különleges ez a hely? Mert már most is működőképes. Lakodalmak, családi és céges rendezvények közkedvelt helyszíne. A további bővítés lehetősége csak Önön múlik.
•Rendezvényház óriási potenciállal (Árpád udvarház): Egy impozáns, 500 m²-es rendezvényház áll rendelkezésre, mely 2015-ben teljes körű felújításon esett át. A téglafalazat, 15 cm üveggyapot szigetelés a tető alatt, fa lambéria és műanyag nyílászárók garantálják a minőséget. A hatalmas belső tér több száz fős események lebonyolítására is alkalmas, legyen szó céges rendezvényekről, esküvőkről, lakodalmakról vagy vásárokról. Színpad, modern illemhelyiségek és raktár is tartozik hozzá.
•Magyarok tanyája épület: A birtokon található egy kisebb, 140 m²-es épület is, mely 2008-ban esett át teljes felújításon, és 2024-ben további fejlesztéseken (új ablakok, tégla aljzat) esett át. A tégla szerkezetű épület rusztikus, archaizált berendezésével, kemencéjével és téglakályhájával azonnal magával ragad. Részben padlófűtéssel, külön konyhával, kamrával, raktárral, valamint férfi-női vizesblokkal, tusolóval és WC-vel felszerelt. Ideális helyszín kisebb családi és céges rendezvényekre, akár 60 fő befogadására is alkalmas.
•Hagyományőrző kemencék és fejleszthető infrastruktúra: A területen további két hagyományos kemence is található, melyeket nyitott szín véd az időjárás viszontagságaitól. A közművek közül a víz és a villany (3x32A) már bevezetésre került, a szennyvíz elvezetéséről derítő gondoskodik. A gáz az utcában található, így igény esetén könnyedén bevezethető.
Kinek ajánljuk ezt a páratlan lehetőséget?
- Annak a befektetőnek, aki látja a jövőt ott, ahol mások csak fákat és épületeket látnak,
- aki nem szeretne a nulláról építkezve elindulni,
- akinek fontos a természet, a csend és a tér,
- aki tudja, hogy egy ilyen helyből élményt, közösséget, értéket lehet teremteni.
- és annak, aki egy olyan birtokot keres, amelynek egyszerre van lelke és üzleti potenciálja.
Előre egyeztetett időpontban megtekinthető.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
Utazási idő
Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.