Közvetítői azonosító: COM 884977 Azonosító: 33160968
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
Együttműködöm más közvetítővel
+36 70 457
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Leírás

Kiváló lehetősség termelőknek!

Eladóvá vált Gyula paradicsomi városrésze mellett egy könnyen megközelíthető mégis kiváló helyen található 4205 m2-es, teljesen körbekerített zártkert. A kertben található 5 db. összesen 2200 m2-es fóliaváz, amelyből 2 db. vázon a fólia is hibátlan állapotban van. A kertben egy két szintes 60 m2-es tégla falazatú kis ház is található, amelyet tulajdonosa raktárként, kazánházként használt. A házban egy működőképes kazán is található, ahonnan a fóliák fűtését üzemeltették, illetve a teljes locsoló berendezés is benne van az árban. A kertben található egy fúrott kút is a locsoláshoz és természetesen az áram is bent van.

Az ingatlan per és tehermentes!

A telek mérete összesen: 4205 m2.
Az ingatlan mérete: 60 m2.

Ammenyiben ez a kiváló adottsággal rendelkező termőföld, fóliával és a termeléshez szükséges összes felszereléssel felkeltette figyelmét és szeretné megtekinteni hívjon bizalommal a hét bármely napján a telefonszámon.
(További kínálatunkat keresse a VING hivatalos weboldalán.)

Tovább olvasom A(z) Városi Ingatlaniroda weboldala
Térkép Gyula, Paradicsom
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 70 457