Azonosító: 34812035
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 30 401
 
Ellenőrzött Partner Ellenőrzött Partner
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó külterületi telek
Beépíthetőség
3%
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
nincs megadva
Villany
utcában
Víz
utcában
Gáz
nincs megadva
Csatorna
nincs megadva
Beépíthetőség
3%
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
nincs megadva
Villany
utcában
Víz
utcában
Gáz
nincs megadva
Csatorna
nincs megadva
Leírás

Eladó Verőce Guruntyi dűlő csendes részén beépíthető telekegyüttes, összesen 3204 nm-en!

Telek_1: 1234 nm-es művélés alól kivett, zártkerti telek. Kifüggesztés nélkül azonnal birtokba vehető!
Az enyhén lejtős telek utcafronti része 12 méter széles, hosszúsága 100 méter. Villany a telekhatártól nem messze érhető el (előzetes egyeztetés alapján 500.000 Ft összegért bevezethető), víz 7-10 méteren található, fúrt kútról megoldható.
A telek közepén és végében található egy-egy, tárolásra alkalmas fészer.
Telek_2: szomszédos utcafronti telek, 1261 nm, kert besorolású, kifüggesztés köteles, 100 napos átfutási idővel lehet számolni.
Telek_3: felülről a Telek_2 határolja, 709 nm-es, gyümölcsös és gazdasági épület besorolású, szintén kifüggesztés köteles. A telken a gazdasági épület fel van tüntetve a térképmásolaton.

A telkek együttesen megvásárolhatók, összevonást követően a helyi építési szabályozás alapján (minimum 3000 nm) 3% beépíthetőség mellett kb. 100 nm-es felépítmény helyezhető el.
- Az övezet jellemzően a szőlő, gyümölcs és kert művelési ágú területek kialakítására, és az ezzel kapcsolatos terményfeldolgozás és tárolás építményeinek elhelyezésére szolgál.
- Az övezetben egy db, legfeljebb 100 m²-es beépített alapterületű gazdasági épület, terepszint alatti építmény (pince) – szőlő, gyümölcsös és kertművelési ágban nyilvántartott telken a 3000 m²-t meghaladó méretű telken - az ökológiai folyosó területén kívül –egy darab, legfeljebb 120 m2 beépített alapterületű lakóépület létesíthető.
- A különálló lakóépület épületmagassága legfeljebb 4,5 m lehet.

A környéken nyaralók, lakóépületek és a szomszédos telkek egyikén egy lovarda is található.
A városközpont, vasútállomás, bevásárlási lehetőség, a közkedvelt Duna sétány szabadstranddal aszfaltos úton, az utolsó 150 méteren földúton autóval 5 perc alatt, gyalogosan 15-20 perc alatt elérhető.
Ideális választás azoknak akik természetközeli helyen szeretnék felépíteni új otthonukat vagy nyaralójukat.
Irányár: 22M
Kérdés vagy megtekintés egyeztetésével kapcsolatban várom hívását!

Tovább olvasom
Térkép Verőce, Guruntyi dűlő
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 6,87 ezer Ft/m²
Verőce 8,26 ezer Ft/m²
Pest megye 10,65 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 2000-250000 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú, új parcellázású eladó telkek ára alapján számoltuk ki.
Tudd meg, mennyit ér az ingatlanod!
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
Ellenőrzött Partner Ellenőrzött Partner
+36 30 401