Azonosító: 34149705
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 30 997
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Leírás

Mórahalmi bányató, homokbánya, tanyákkal eladó. Az ingatlan teljes területe 7 hektár, ebből kb. 6 hektár a homokbánya területe, és 1 hektár a tanyák területe.
A jelenlegi vízfelület 3,1 hektár. A homokbányából még további 110.000. m3 homok kitermelésére van lehetőség. Turisztikai besorolású terület ezért sok lehetőséget nyújt a leendő befektetőnek. Az ingatlan sajátos adottságai és egyéb részletek miatt a személyes megtekintést ajánlom. Hívjon, nézze meg, megegyezünk. Látogasson el a gyógyfürdőtől 1 percre található, mórahalmi ingatlanirodánkba, ahol személyre szabott szaktanácsadással várjuk.

Tovább olvasom
Térkép Mórahalom, Csongrád-Csanád megye
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 30 997