Eladó tégla lakás
|
Ingatlan állapota
|
jó állapotú |
|
Építés éve
|
1981 és 2000 között |
|
Komfort
|
luxus |
|
Emelet
|
2 |
|
Épület szintjei
|
3 |
|
Lift
|
nincs megadva |
|
Belmagasság
|
3 m-nél alacsonyabb |
|
Légkondicionáló
|
van |
|
Akadálymentesített
|
nincs megadva |
|
Fürdő és wc
|
külön és egyben is |
|
Tájolás
|
délnyugat |
|
Kilátás
|
utcai |
|
Erkély mérete
|
8 m2 |
|
Kertkapcsolatos
|
nincs megadva |
|
Tetőtér
|
nincs megadva |
|
Parkolás
|
teremgarázs hely |
|
Ingatlan állapota
|
jó állapotú |
|
Építés éve
|
1981 és 2000 között |
|
Komfort
|
luxus |
|
Emelet
|
2 |
|
Épület szintjei
|
3 |
|
Lift
|
nincs megadva |
|
Belmagasság
|
3 m-nél alacsonyabb |
|
Légkondicionáló
|
van |
|
Akadálymentesített
|
nincs megadva |
|
Fürdő és wc
|
külön és egyben is |
|
Tájolás
|
délnyugat |
|
Kilátás
|
utcai |
|
Erkély mérete
|
8 m2 |
|
Kertkapcsolatos
|
nincs megadva |
|
Tetőtér
|
nincs megadva |
|
Parkolás
|
teremgarázs hely |
Fenntarthatóság
|
Átlag gázfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Átlag áramfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Rezsiköltség
|
nincs megadva |
|
Közös költség
|
47 000 Ft/hó |
|
Fűtés
|
házközponti egyedi méréssel, padlófűtés, hűtő-fűtő klíma |
|
Szigetelés
|
van |
|
Energetikai tanúsítvány
|
nincs megadva |
|
Átlag gázfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Átlag áramfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Rezsiköltség
|
nincs megadva |
|
Közös költség
|
47 000 Ft/hó |
|
Fűtés
|
házközponti egyedi méréssel, padlófűtés, hűtő-fűtő klíma |
|
Szigetelés
|
van |
|
Energetikai tanúsítvány
|
nincs megadva |
Leírás
FÖBB JELLEMZŐK:
KIVÁLÓ INFRASTRUKTÚRA ÉS KÖZLEKEDÉS, NAPOS, VILÁGOS, CSENDES, BELSŐ KÉTSZINTES, NAPPALI + 4 HÁLÓSZOBA, de KIALAKÍTHATÓ egy 5. hálószoba is, 8nm-es ERKÉLY, JÓL SZEPARÁLT TEREK, 2 TEREMGARÁZSHELY, 3 nm-es TÁROLÓ,
Eladó egy csendes egyirányú utcában egy második emeleti, belső kétszintes, jó állapotú netto140/ bruttó173 nm alapterületű lakás, a hozzá tartozó 2 nagyméretű mélygarázsbeálló-hellyel és a nagyméretű tárolóval.
Ár: 279 MFT
2 db garázsbeálló hely (elektromos töltővel) és tároló 20 MFt
Közös költség:
47.000 Ft/hó amelyben a Házközponti fűtés díja benne van az általános költségeken felül.
Ezenkívül az ingatlan saját víz és villanyórával rendelkezik, a lakásban gáz nincs kiépítve.
ÉPÜLET:
Az 1997-ben elkészült épületet kiváló építész és kivitelező társaság építette. A 4 lakásos társasháznak közös intim kertje van, amit a ház által megbízott kertész gondoz, de mindenki által használható közös kert.
A ház pinceszintjén találhatóak a teremgarázsok és a tárolók. Ehhez az ingatlanhoz 3nm-es saját tároló tartozik.
A ház jó állapotú, saját házközponti kazán biztosítja a fűtést a lakásokba. Homlokzata szigetelt, tető és az eresz teljesen rendben van.
A társasház rendelkezik megtakarítással.
INGATLAN:
A bruttó 173 nm-es ingatlan 2 szinten kapott helyet. Tájolását tekintve D-DNY, K, Ny-i tájolással rendelkezik. Így az ingatlan, napos, világos.
A második emeleti lakásba egy tágas, ablakos világos lépcsőházon keresztül juthatunk. A Házban lift nincsen.
Az ingatlan előszobájába érkezve, egy lépcső vezet az emeleti terekbe, a földszinti részen pedig jobbra egy tágas nagy ablakos vendég toalett kézmosóval található. Befelé haladva a lakásba egy ablakos gépesített konyha és étkező került kialakításra. Ebből a térből egy tágas déli fekvésű nagyméretű, nappali a hozzá szervesen tartozó 8 nm-es erkély található.
A nappaliból egy kisebb hálószoba és a közvetlenül hozzá tartozó tusolós fürdőszoba kapott helyet. Ez a helyiség kiváló dolgozó vagy vendégszoba, vagy egy elvonulni kívánó kamasz szobája lehet.
Az emeleten kialakításra került 3 jó méretű hálószoba és egy gardrób, valamint egy toalett kézmosóval és egy nagyméretű fürdőszoba, káddal, tusolóval és toalett és bidével.
Igény esetén a gardróbszobában kialakított hálószobából 2 hálószoba kialakítható, így a fenti szinten 4 hálószobát kaphatunk, ami valószínűleg eredetileg úgy készült volna.
A földszinten jó minőségű műanyag nyílászárók találhatók, nagyon szép fa beltéri ajtók és fa biztonsági bejárati ajtó. A hidegburkolatok a nappaliban és a lépcsőn márványburkolat, a hidegburkolatok alatt padlófűtéssel, a többi helyen radiátoros fűtéssel. Teraszon szép napernyő adja a védelmet a Déli terasznak.
Az emeleten szintén jó állapotú fa nyílászárók és beltéri ajtók, a szobákban laminált parketta található. Ezen a szinten radiátoros fűtés került kialakításra.
Az ingatlanban gáz nem található, a konyhában elektromos tűzhely és sütő, mosogatógép és szagelszívó található, valamint minden helyiségben klíma került beépítésre.
Az ingatlanban riasztó, kamera kiépítésre került!
INFRASTRUKTÚRA:
Közelben a Vérhalom téri játszótér, SPAR szupermarket, Rózsakert Bevásárlóközpont
Móricz Zsigmond Gimnázium,
Szabó Magda Magyar–Angol Kéttannyelvű Általános Iskola, további Iskolák, óvodák, valamint további bevásárló helyek és sportolási lehetőségek a közelben.
Mammut bevásárlóközpont és piac 10 perc távolságra van.
TÖMEGKÖZLEKEDÉS:
Közvetlen közelben a Busz 11, Busz 111, és Busz 931, valamint a Busz 91 és Busz 291.
A Mechwart liget 11 busszal 10 perc alatt elérhető, de a Budagyöngye Bevásárlóközpont is. Széll Kálmán tér autóval 5 perc távolságra van.
HOGYAN TUDJA MEGTEKINTENI AZ INGATLANT?
- írjon vagy hívjon fel - ha további kérdése lenne az ingatlannal kapcsolatban,
- kiválasztunk egy megtekintési időpontot
- kérem, vegye figyelembe, hogy azonnali vagy aznapi megtekintés általában nem lehetséges
- a megbeszélt időpontot meg kell erősíteni SMS-ben vagy telefonon a megtekintés előtti 24 órában
- törlődik a megtekintési időpont, ha 1 órával megtekintés előtt még nincs megerősítve az Ön részéről az időpont, vagy, mert én nem érem el telefonon
MEGTEKINTÉSSEL KAPCSOLATOS TUDNIVALÓK
- megtekintéskor megnézheti alaposan az ingatlant és környezetét
- megkapja tőlem az ingatlan adatlapját, amin minden fontos információ és az alaprajz is szerepel
- kérdései megválaszolásra kerülnek, ha speciális kérdése van, az információkat beszerzem, és később tájékoztatom róla, vagy elküldöm mailben a kért dokumentumokat
- a megtekintésre rendelkezésre álló idő általában 30 perc, de ez ingatlantípustól és nagyságától függően változhat
- kérem vegye figyelembe, hogy amennyiben késik, ez az idő lerövidülhet
- amennyiben késne, de ezt nem jelzi, 15 percet várok, ha jelzi, akkor egyedi megoldást keresünk az ingatlan újbóli megtekintésére
- megtekintéskor ki kell tölteni és alá kell írni az ingatlan megtekintési nyomtatványt, amely személyes adatokat tartalmaz
- bizonyos ingatlanoknál lábzsák használata kötelező, amit biztosítok,
- amennyiben több személy elkíséri a megtekintésre, kérem, tájékoztasson előre a megtekintők létszámáról
- kérem vegye figyelembe, hogy nem minden ingatlannál lehetséges a megtekintés kisgyerekkel vagy kutyával, ha ilyen igénye van, azt kérem előre jelezni szíveskedjen, Köszönöm
Az adatok kizárólag megbízóink által rendelkezésünkre bocsátott információkon alapulnak.
Az árváltozás, adatmódosítás és közbeni értékesítés jogát fenntartjuk.
Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését forduljon hozzám bizalommal.
Az ingatlant hirdetés előtt részletesen megismertem és a felmerülő kérdésekre felkészülten várom hívását.
Szívesen állok rendelkezésére a hétköznap 9 -19 óra között és hétvégén 10 -16 óra között.
Amennyiben nem veszem fel a telefont, mindenkit visszahívok egy órán belül.
Bármilyen kérdése vagy kérése lenne az ingatlannal kapcsolatban rugalmasan tudok válaszolni, vagy mutatni.
Gábor Yvette
Etikus Ingatlanos/Ingatlan specialista/ Ellenőrzött partner
EI-85/2019
Extra információk a hirdetésről (Kereső Pro Béta)
Nézd meg a hirdetés extra információit!
Hirdetés népszerűsége
Hirdetési ár
Ingatlan hirdetési árának változásai
Mondd el mit gondolsz az Extra információk (Kereső Pro Béta) doboz új funkcióiról
Nézd meg a hirdetés extra információit!
Hirdetés népszerűsége
Hirdetési ár
Ingatlan hirdetési árának változásai
Mondd el mit gondolsz az Extra információk (Kereső Pro Béta) doboz új funkcióiról
Nézd meg a hirdetés
extra
információit!
átlagárai a környéken?
átlagárai a környéken?
Nézd meg a hirdetés
extra
információit!
átlagárai a környéken?
átlagárai a környéken?
Nézd meg ennek a hirdetésnek az extra információit!
Hirdetés népszerűsége
Hirdetési ár
Ingatlan hirdetési árának változásai
Korábbi ár:
Előző ár:
Jelenlegi ár
Hirdetés interakcióinak száma
Az elmúlt 14 nap adatai
Megtekintések száma
Érdeklődések száma
Mentések száma
3 éves időintervallumban
Mondd el mit gondolsz az Extra információk (Kereső Pro Béta) doboz új funkcióiról
Sajnáljuk, hiba történt az adatok betöltésekor.
Nincs elérhető adat a hirdetéshez.
Kérjük, térj vissza később.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
Utazási idő
Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.