Azonosító: 35490308
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
Együttműködöm más közvetítővel
+36 30 518
 
Ellenőrzött Partner Ellenőrzött Partner
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó egyéb telek
Beépíthetőség
nincs megadva
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
panorámás
Villany
utcában
Víz
van
Gáz
nincs
Csatorna
nincs
Beépíthetőség
nincs megadva
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
panorámás
Villany
utcában
Víz
van
Gáz
nincs
Csatorna
nincs
Leírás

Nyugalom, panoráma és természetközeli kikapcsolódás egy helyen!

Vác kedvelt, folyamatosan fejlődő részén a Felső Törökhegyi úton kínálunk megvételre egy 1080 m²-es belterületi telket, amely ideális választás mindazok számára, akik a város zajától távol, csendes, természetközeli környezetben szeretnének feltöltődni.

Az ingatlan aszfaltos úton autóval és gyalogosan egyaránt kiválóan megközelíthető, valamint nem kifüggesztés köteles, így az adásvétel egyszerűen és gyorsan lebonyolítható.

A telken egy hangulatos, 21,8 m²-es erdélyi stílusú faház található, amelyhez tágas, fedett panorámás terasz kapcsolódik. Az épületben két külön tárolóhelyiség és egy mellékhelyiség is kialakításra került, így kiválóan alkalmas kerti eszközök, sportfelszerelések vagy szezonális tárgyak tárolására. A fedett terasz tökéletes helyszínt biztosít a pihenéshez, egy reggeli kávé vagy egy kellemes esti beszélgetés élvezetéhez, miközben a panoráma különleges hangulatot teremt.

Az ingatlan jelenlegi besorolása alapján nem beépíthető, ugyanakkor kiváló lehetőséget kínál hétvégi kikapcsolódásra, kertészkedésre egy saját, nyugodt menedék kialakításával.

Ha olyan helyet keres, ahol a csend, a panoráma és a természet harmóniája találkozik, ez a különleges adottságokkal rendelkező telek kiváló választás lehet.

Közművek tekintetében víz rendelkezésre áll, villany bekötésére van lehetőség, a csatorna kiépítése az utcában még nem történt meg.

A telek tehermentes és azonnal birtokba vehető.
Vételár: 12.900.000 Ft.

Vác a Dunakanyar központjaként ismert város, Pest megyében, a Duna bal partján, a Naszály hegy lábánál helyezkedik el. A 900 éves történelemmel rendelkező városban sétálva számos építészeti és vallási emléket fedezhet fel az ide látogató, mint a monumentális és gyönyörű székesegyház, a Diadalív, a nemrég felújított barokk főtér, melyet különleges hangulatú, keskeny kis utcákon keresztül tudunk megközelíteni, a Remete szobor, a Hétkápolna, a Gombás-patak hídja. A múzeumok számtalan érdekes látnivalót és régészeti kincset tartogatnak. A város ezen kívül kivételesen szép Duna parti sétánnyal rendelkezik, mely a belváros alatti partszakaszon helyezkedik el. Vác gyermekbarát, kerékpáros-barát és kutyabarát város. Pest megye negyedik legnagyobb lélekszámmal rendelkező városa, mégis sikerült megőriznie nyugodt és romantikus kisvárosi hangulatát.

A közlekedés kiváló, több irányból könnyen megközelíthető város, a fővárosi ingázás sem jelent akadályt, mivel Budapest gyorsan elérhető autóval az M2-es autóúton és a 2-es számú főúton.
Amióta megépült az M2-es autóút, a Budapest-Ipolyság-Krakkó útvonal teljesen elkerüli a várost. A tömegközlekedést tekintve a leggyorsabban a Nyugati pályaudvarról zónázó vonatokkal, alig 25 perc alatt elérhető, ezen kívül autóbusszal, biciklivel, a Duna mellett futó gyönyörű, teljesen kiépített kerékpárúton, nyáron pedig a Budapest és Esztergom között közlekedő kiránduló hajókkal is. A Dunán egész évben közlekedő rév köti össze Tahitótfaluval, így Esztergom vagy Szentedre felől is megközelíthető.

Térkép Vác, Felső Törökhegy út
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 11,94 ezer Ft/m²
Pest megye 27,67 ezer Ft/m²
Vác 31,49 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 1000-1999 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú, új parcellázású eladó telkek ára alapján számoltuk ki.
Tudd meg, mennyit ér az ingatlanod!
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
Ellenőrzött Partner Ellenőrzött Partner
+36 30 518