Leírás
MENDE KÖZELÉBEN, PEST HATÁRÁTÓL KB. 15 KM-RE, CSENDES NYUGODT, MADÁR CSICSERGŐS KÖRNYÉKEN amúgy MENDEI BUSZMEGÁLLÓTÓL ÉS BETONÚTTÓL 1,5 KM-RE, PÓSTÁS és a kukás autó KIJÁR, KÖZÉRT 800 MÉTERRE, kerítéssel körül határolt, 22 m-es utcafrontú telek 80 nm-es szerkezetkész könnyű szerkezetes házzal, 80 állásos (zsalukőből kibetonozott) méh kaptár tartóval és mézpergetővel eladó!
Közigazgatásilag Gomba,Tetepusztai útnál, AMI személyautóval, motorral és gyalogosan is közlekedhető van, ez a számos lehetőséget rejtő ház, telekkel.
Selyemfű, napraforgó, akácos, repce, vegyes virágmézhez adott a környéken a növény kultúra.
PECÁSOKNAK SZÁMOS HORGÁSZTÓ ADOTT A KÖRNYÉKEN!!!!
AZ ÉPÜLET BEFEJEZÉSÉRE TUDUNK VÁLLALKOZÓT AJÁNLANI, AKINEK MINŐSÉGI A MUNKÁJA, JÓ SZAKEMBEREK A MUNKATÁRSAI, AKIKKEL ÉV TIZEDEK ÓTA DOLGOZIK EGYÜTT, kivitelezési idő megegyezés és pénzügyi ütemezés szerint kb. 30-60 nap!!!!
Közigazgatásilag Gomba,Tetepusztai útnál, AMI személyautóval, motorral és gyalogosan is közlekedhető, CSENDES, NYUGODT, MADÁR CSICSERGŐS KÖRNYÉKEN amúgy MENDEI BUSZ MEGÁLLÓTÓL ÉS BETONÚTTÓL 1,5 KM-RE, vasút állomás kb. 2,5 km, távolsági busz kb.3,5 km tanya eladó!
KELETI PÁLYAUDVARRA a menetidő A MENDEI VASÚTÁLLOMÁSTÓL 35 PERC, A VONATOK 30-60 PERCENKÉNT KÖZLEKEDNEK napközben !!!!
PÓSTÁS és a kukásautó KIJÁR, KÖZÉRT 800 MÉTERRE A ház 10 éve készült, sávalapos alapozású 50 nm az alapterület, SZERSZÁM TÁROLÓKÉNT NYILVÁN TARTVA. tetőtér beépítéses tervezésű, külső szigetelés 18 cm, belső 20 cm, kőzetgyapotból. A tetőtét 20 cm-es közetgyapot szigetelést kapott belülről, feljáró a földszinti nappali szélénél tervezett.
Fent közlekedő, 2 külön bejáratú háló és 1 tusolós fürdőszoba lenne kialakítva a tervek szerint, KÖLSŐ HÉLYAZAT : alumínium alapú trapéz lemez .
Földszinten a tervek szerint konyha, nappali, fürdőszoba!!!!
A nyílászárók műanyagból vannak, ablakok redőnyösek!!! A ház alatt 6 nm-es pince van, (ennek a lejárata ptaktikusan a házon belül van), a gépészet számára kiépítve, ide érkezik be az 50 m-es mélységű, bő vizű fúrt kútból a tiszta, ivóvíz minőségű víz, ami a méhek számára is fontos .Tervezett fűtés a ház közepén lévő kémény nyiláson keresztül, ennek átmérője 18 cm, kandallóval, ami még szintén szerkezetkész. Villany be van vezetve a házba.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
Utazási idő
Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.