Kiadó telephely
|
Költözhető
|
nincs megadva |
|
Min. bérleti idő
|
nincs megadva |
|
Energetikai tanúsítvány
|
nincs megadva |
|
Költözhető
|
nincs megadva |
|
Min. bérleti idő
|
nincs megadva |
|
Energetikai tanúsítvány
|
nincs megadva |
Leírás
Kiadó komplett telephely Mosonudvaron – 2600 m² telek, 250–300 m² épülettel
Mosonudvaron kiadó egy komplett telephely, amely egy 2626 m²-es telekből és a rajta található, kb. 250–300 m²-es épületből áll.
Az ingatlan elhelyezkedése kifejezetten kedvező vállalkozási célra:
-M1 autópálya 2 km
-Mosonmagyaróvár 4 km
-Ausztria 15 km
A telephely elsősorban olyan vállalkozásnak lehet ideális, amelynek szüksége van jól megközelíthető, tágas területre, például:
– építőanyagok, szerszámok, gépek tárolására,
– teherautók, utánfutók, munkagépek elhelyezésére,
– kisebb műhely vagy vállalkozói bázis kialakítására,
– raktározási, telephelyi vagy gazdasági célú használatra.
A nagy telek miatt az udvar jól használható parkolásra, rakodásra, tárolásra, illetve igény esetén további tárolási megoldások kialakítására is.
Az épületben több kisebb-nagyobb helyiség található, korábban lakrészek és gazdasági helyiségek is ki voltak alakítva benne. Vizesblokkok rendelkezésre állnak. A víz és a villany be van vezetve, a fűtés vegyestüzelésű kazánnal, radiátoros hőleadással megoldott.
Az ingatlan jelenlegi állapota nem újszerű, de vállalkozói, telephelyi használatra jó adottságokkal rendelkezik. A pontos használati igények, az esetleges átalakítások, javítások és a bérleti konstrukció személyes megtekintés után egyeztethetők.
Elsősorban hosszabb távú, korrekt bérlőt keresek, aki a teljes telephelyben gondolkodik.
Bérleti díj: megegyezés szerint, a használat, az igényelt terület, a vállalt időtáv és az esetleges megállapodás részleteinek függvényében.
Komoly érdeklődők jelentkezését telefonon, vagy privát üzenetben várom.
Megtekintés előre egyeztetett időpontban lehetséges.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
Utazási idő
Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.