Leírás
Eladó zártkerti ingatlan Zalaszentgrót-Csáfordhegyen!
Zalaszentgrót-Csáfordhegy csendes, nyugodt részén eladó egy 3340 m²-es zártkerti ingatlan, amely kiváló lehetőség pihenésre, gazdálkodásra vagy befektetésre.
A telken található egy 30 m²-es, teljesen téglaépítésű, beton alapra épült ház, amely stabil szerkezetének köszönhetően hosszú távon is megbízható alapot biztosít. A házban villanyáram rendelkezésre áll, a vezetékes víz pedig az utcában található, így annak bekötése könnyen megoldható.
Az ingatlan főbb jellemzői:
* 3340 m² telekterület
* 30 m²-es ház
* Teljesen téglaépítésű épület
* Beton alap
* Villany a házban
* Vezetékes víz az utcában
* Végig aszfaltos úton megközelíthető
* Nyugodt, természetközeli környezet
* Kiváló lehetőség kertészkedésre, gazdálkodásra vagy hétvégi kikapcsolódásra
Az ingatlan könnyen megközelíthető, mégis kellemesen elszeparált, így ideális választás azok számára, akik a természet közelségét és a nyugalmat keresik.
Irányár: 7.750000
Megtekintés előre egyeztetett hagyja ki ezt a remek lehetőséget, ha egy jó adottságokkal rendelkező zártkerti ingatlant keres Zalaszentgrót-Csáfordhegyen!
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
Utazási idő
Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.