Leírás
Ingatlanosok kérem ne keressenek! TULAJDONOSTÓL eladó Szabadszállás külterületén (Szabadszállástól 4 km-re) egy erdővel körbeölelt kis csoda tanya a műúttól kb. 150 m-re. Ki kell függeszteni (30 nap), de utána azonnal költözhető. A terület nagy része be van kerítve. A telek területe 2751 m2. A ház 7x8 m (hasznos alapterület kb. 50 m2) alapterületű, melyben egy 16 m2-es szoba, 20 m2 beépített tornác, egy 8 m2-es előtér, külön fürdőszoba fürdőkáddal, és külön WC valamint közlekedő található. Egy hátsó lépcsőn fel lehet menni egy tetőteraszra, mely igazi oázissá változtatható.
A villanyhálózat most lett teljesen felújítva, tető felújítása is megtörtént. A házban a vízvezetékek cseréje is megtörtént a legmodernebb szigetelt csövekkel, melyek a falban mennek. A víz fúrt kútról megy. A ház falazata tégla és vályog, kívül-belül leverve, hálózva, újra vakolva. Minden nyílászáró dupla, szigetelt. Tartozik a házhoz egy kb. 80 m2-es zárt melléképület, valamint egy 6 m2-es sufni, valamint egy kazánház vegyes tüzelésű kazánnal. A radiátor fűtés egyszerűen kialakítható, a csövezés helye meg van hagyva. Fűtés alternatíva lehet még a légkondícionálóval történő H-tarifás fűtés is, a légkondícionáló helye ki van építve. Bármilyen további ötlet megvalósítására a mesteremberek helyben vannak, segítünk benne.
Az udvar rendezett, már csak az új gazdájára vár, hogy tovább ötleteljen, szépítgesse. Jöjjön el, nézze meg! Az ár irányár!
Térkép
Szabadszállás, AlsószőlőkA térképes nézet átmenetileg nem elérhető
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
Utazási idő
Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.