Telekterület 1037 m2
Azonosító: 35416958
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 30 945
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó lakóövezeti telek
Beépíthetőség
nincs megadva
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
nincs megadva
Villany
nincs megadva
Víz
nincs megadva
Gáz
nincs megadva
Csatorna
nincs megadva
Beépíthetőség
nincs megadva
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
nincs megadva
Villany
nincs megadva
Víz
nincs megadva
Gáz
nincs megadva
Csatorna
nincs megadva
Leírás

Eladó építési telek Debrecen kedvelt részén, Gerébytelepen

Debrecen egyik keresett, folyamatosan fejlődő részén, a Budai Nagy Antal utca és a Sólyom utca környezetében kínálunk eladásra egy 1037 m²-es lakóövezeti építési telket.

Az ingatlan elhelyezkedése kedvező, csendes, nyugodt lakókörnyezetben található, ugyanakkor a környék jól megközelíthető. A telek egyirányú utcában helyezkedik el, ami mérsékeltebb forgalmat és kellemesebb lakókörnyezetet biztosít.

Főbb adatok:
telekterület: 1037 m²
utcafront: kb. 19 méter
telekmélység: kb. 50 méter
beépíthetőség: 30%
villany: telken belül / rendelkezésre áll
víz: telken belül / rendelkezésre áll
gáz: az utcában
a telken jelenleg egy bontandó épület található
megközelítés: rendezett lakóövezeti környezetből

A telek mérete és adottságai alapján kiváló lehetőséget kínál családi ház, nagyobb otthon vagy akár ikerházas beépítés megvalósítására is, természetesen a hatályos építési előírások figyelembevételével.

A környéket rendezett, igényes ingatlanok jellemzik, ezért az ingatlan nemcsak saját célú építkezésre, hanem hosszabb távon értékálló befektetésként is jó választás lehet.

A nagy telekméret, a kedvező utcafront és a nyugodt környezet Debrecenen belül egyre ritkább adottságnak számít.

Tovább olvasom
Térkép Debrecen, Kőműves utca
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 72,32 ezer Ft/m²
Hajdú-Bihar megye 13,10 ezer Ft/m²
Debrecen 42,55 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 1000-1999 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú, új parcellázású eladó telkek ára alapján számoltuk ki.
Tudd meg, mennyit ér az ingatlanod!
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 30 945