Budapest VIII. kerület, Práter utca 3. Eladó egyéb vendéglátó egység
Alapterület 100 m2
Azonosító: 35397119
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 20 520
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó egyéb vendéglátó egység
Légkondicionáló
nincs
Energetikai tanúsítvány
A
Energiahatékony
igen
Légkondicionáló
nincs
Energetikai tanúsítvány
A
Energiahatékony
igen
Leírás

Práter Pub – működő vendéglátó egység saját ingatlannal (cégeladás)

Budapest VIII. kerületében, a dinamikusan fejlődő Corvin negyedben, a Práter utcában kínálunk megvételre egy bejáratott pubot saját tulajdonú ingatlannal, üzletrész (cégeladás) formájában.

100 m² | utcai front | stabil törzsvendégkör | azonnali működés

Az ingatlan Budapest VIII. kerület, Corvinnegyed kerületrészében, a Kisfaludy utca és a József körút közötti részen fekszik, a Práter utcában.

Ez a városrész a jövő gondosan megtervezett városnegyede Budapest szívében, ahonnan a belváros minden fontos pontja csupán karnyújtásnyira van. A legnagyobb egyetemek, kulturális intézmények, népszerű szórakozóhelyek, parkok, bevásárlóközpontok, a Duna-part, fontos közlekedési csomópontok, sőt még a repülőtér is könnyedén elérhetőek.

A környéken üzletek, éttermek, posta, bank, patika, fogászat, sportközpont, uszoda, színház, mozi és még sok más szolgáltatás érhető el. A több új építésű társasház mellett még számos régi bérház is megtalálható, melyek műszaki állapota felújítandó.

Az ingatlan jelenlegi funkciója vendéglátóegység, amely jelenleg Práter Pub néven üzemel, és utcafronti bejárattal rendelkezik. A fűtésről cirkórendszer gondoskodik, a melegvíz-ellátás villanybojlerrel megoldott.

Az ingatlan általános műszaki állapota karbantartott. A fő vendégtér padozata kerámiaburkolatú, amely közepes állapotú. A hátsó vendégtér laminált padlóburkolattal ellátott. A galéria faszerkezetű, állapota átlagos.

A nyílászárók műanyag szerkezetűek, hőszigetelő (thermo) üvegezéssel készültek. A bejárat biztonsági ráccsal védett. A belső falazatok festettek, részben lambériával burkoltak, míg a vizes helyiségek falburkolata csempézett kivitelű.

Vízóra, gázóra és villanyóra kiépített, a belmagasság 4,03 m.

Saját ingatlan → nincs bérleti kockázat
Működő üzlet → azonnali cashflow
Melegkonyhás engedély → bővítési potenciál
Kialakult koncepció (kézműves sör, közösségi események)
Corvin negyed – erősödő, fejlődő lokáció

Tovább olvasom
Térkép Budapest VIII. kerület, Práter utca 3.
BKK megállók a közelben
Villamos
Metró
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 20 520