Azonosító: 35386895
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 20 280
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó telek ipari hasznosításra
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Leírás

GYÁLON IPARI TELEK ELADÓ – KIVÁLÓ ELHELYEZKEDÉSSEL!

Eladásra kínálunk Gyálon, az Erdősor utcában található, 4364/28 hrsz.-ú, 1043 m²-es ipari telket, kedvező adottságokkal, saroktelek kialakítással.

Az ingatlan kiváló lokációval rendelkezik, az M0 és M5 autópályák gyorsan és könnyen elérhetők, így nyerges szerelvénnyel és teherautóval is jól megközelíthető.

A telekre akár kb. 300 m²-es csarnok is építhető, szociális blokkal együtt (pl. iroda, konyha, mosdó, WC).

Közművek az ingatlanon:

víz
csatorna
gáz
elektromos áram

A telek körbekerített, így telephelynek, raktározási vagy könnyűipari célra is ideális választás lehet.

Főbb előnyök:

saroktelek
kiváló megközelíthetőség
ipari / gazdasági hasznosítási lehetőség
közművesített
körbekerített terület
logisztikai szempontból kedvező elhelyezkedés

Az ingatlan adottságai miatt befektetési célra vagy saját vállalkozás számára is remek lehetőség.

Az ingatlan építési telek besorolású, ezért a vételár nettó vételárnak minősül, amelyre további 27% ÁFA kerül felszámításra.


Az adatok tájékoztató jellegűek, nem minősülnek ajánlattételnek.

Tovább olvasom
Térkép Gyál, Erdősor utca
BKK megállók a közelben
Busz
Éjszakai
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 20 280