Eladó ikerház
|
Ingatlan állapota
|
újszerű |
|
Építés éve
|
2023 |
|
Komfort
|
duplakomfortos |
|
Épület szintjei
|
földszintes |
|
Légkondicionáló
|
van |
|
Akadálymentesített
|
nincs megadva |
|
Fürdő és wc
|
külön és egyben is |
|
Kilátás
|
kertre néz |
|
Tetőtér
|
nincs megadva |
|
Pince
|
nincs megadva |
|
Parkolás
|
udvari beálló - benne van az árban |
|
Ingatlan állapota
|
újszerű |
|
Építés éve
|
2023 |
|
Komfort
|
duplakomfortos |
|
Épület szintjei
|
földszintes |
|
Légkondicionáló
|
van |
|
Akadálymentesített
|
nincs megadva |
|
Fürdő és wc
|
külön és egyben is |
|
Kilátás
|
kertre néz |
|
Tetőtér
|
nincs megadva |
|
Pince
|
nincs megadva |
|
Parkolás
|
udvari beálló - benne van az árban |
Fenntarthatóság
|
Átlag gázfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Átlag áramfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Rezsiköltség
|
10 000 Ft/hó |
|
Közös költség
|
nincs megadva |
|
Fűtés
|
hőszivattyú, hűtő-fűtő klíma, padlófűtés |
|
Napelem
|
nincs megadva |
|
Szigetelés
|
van - 10 cm |
|
Energetikai tanúsítvány
|
nincs megadva |
|
Átlag gázfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Átlag áramfogyasztás
|
nincs megadva |
|
Rezsiköltség
|
10 000 Ft/hó |
|
Közös költség
|
nincs megadva |
|
Fűtés
|
hőszivattyú, hűtő-fűtő klíma, padlófűtés |
|
Napelem
|
nincs megadva |
|
Szigetelés
|
van - 10 cm |
|
Energetikai tanúsítvány
|
nincs megadva |
Leírás
Képzelje el: reggel kilép a teraszra, és nem egy másik ház hátsó fala néz vissza Önre, hanem zöld lombkoronák, csend és egy közvetlenül a telek mellett húzódó erdősáv. Ez nem túlzás, hanem ennek az ingatlannak az egyik legerősebb adottsága. Vácrátót kedvelt, új építésű részén, a Szent István-lakópark egyik csendes zsákutcájában eladó egy 2023-ban épült, újszerű állapotú, földszintes ikerházrész, amely egyszerre kínál modern műszaki tartalmat, kiváló családi teret és ritkán elérhető méretű kertet.
A ház hasznos alapterülete 77,32 m², amelyhez egy 15,45 m²-es, pergolával fedett terasz kapcsolódik. Az elosztás átgondolt, családi használatra kifejezetten jól működik: amerikai konyhás nappali-étkező, 3 külön nyíló hálószoba, 2 fürdő, előtér és közlekedő alkotja a belső tereket. Ez az a típusú ingatlan, ahol minden négyzetméternek funkciója van, nincs elvesző tér, nincs felesleges kompromisszum.
Helyiséglista:
• Nappali-étkező: 23,01 m²
• Konyha: 6,63 m²
• Szoba: 12,02 m²
• Szoba: 10,40 m²
• Szoba: 9,41 m²
• Fürdőszoba: 5,16 m²
• Zuhanyzós fürdő / WC: 3,24 m²
• Előtér: 2,50 m²
• Közlekedő: 4,95 m²
• Terasz: 15,45 m²
Miért pont ez az ingatlan?
✔ Erdőszéli elhelyezkedés egy csendes zsákutcában
✔ Kb. 550 m²-es kert
✔ Nappali + 3 külön nyíló hálószoba
✔ 2 fürdőszoba
✔ Pergolával fedett terasz
✔ Hőszivattyú + padlófűtés + klíma
✔ Újszerű állapot, azonnal költözhető
✔ Parkosított kert, széles térkövezett beálló
✔ Családbarát környezet, minimális autóforgalom
Belső terek
A ház központja a 23,01 m²-es nappali-étkező, amely világos, jól bútorozható, és közvetlen kapcsolatban áll a terasszal és a kerttel. Ez a tér valóban a mindennapi élet központja: kényelmes családi étkezések, vendégfogadás, esti pihenés vagy gyerekekkel közös időtöltés egyaránt jól működik benne.
A 6,63 m²-es konyha külön helyiségben kapott helyet, mégis jól kapcsolódik a nappalihoz. Praktikus elrendezése miatt kényelmesen használható a mindennapokban, és a természetes fény itt is jelen van.
A három hálószoba külön nyílik, ami családosoknak különösen fontos szempont:
• 12,02 m²
• 10,40 m²
• 9,41 m²
A helyiségek gyerekszobának, hálónak, dolgozónak vagy vendégszobának is ideálisak. Nem kell azon gondolkodni, hogy hová kerüljön a home office vagy melyik gyerek kapja a kisebb szobát: az alaprajz jól átgondolt, élhető.
A vizesblokkok kialakítása szintén erős pontja az ingatlannak. Az egyik 5,16 m²-es fürdőszoba, a másik 3,24 m²-es zuhanyzós fürdő / WC. Két fürdő jelenléte a hétköznapokban jóval többet jelent, mint amit elsőre gondolnánk: reggeli készülődés, esti fürdetés, vendégek fogadása mind egyszerűbb és kényelmesebb.
Terasz és kert
A 15,45 m²-es, pergolával fedett terasz a ház egyik legjobb része. Nem csupán egy kültéri burkolt felület, hanem a lakótér természetes meghosszabbítása. Tavasztól őszig reggelizőhelyként, családi étkezések színtereként, esti beszélgetések helyeként működik, és pontosan azt az életérzést adja, amit az emberek egy kertkapcsolatos háztól várnak.
A ház egy 997 m²-es törzstelken áll, amelyből a használati megosztás alapján ehhez a lakáshoz kb. 550 m²-es, kerítéssel leválasztott, kizárólagos használatú kertrész tartozik. Ez a gyakorlatban valóban nagy kertet jelent, nem csak egy marketingcélú számot.
A képek alapján is jól látható, hogy:
• elöl széles, térkövezett autóbeálló készült,
• a kert parkosított, rendezett,
• kényelmesen elfér benne játszórész, medence, pihenőkert és kerti bútorzat is,
• a telek és az erdő között húzódó zöld sáv tovább erősíti a természetközeli hangulatot.
Ez a kert egy család mindennapjaiban valódi érték: nemcsak jól mutat a képeken, hanem tényleg használható.
Műszaki tartalom
Az ingatlan műszaki szempontból is korszerű és vevőbarát:
• Tégla falazat, tégla válaszfalak
• 10 cm grafitos homlokzati hőszigetelés
• Betoncserép fedés
• 3 rétegű műanyag nyílászárók
• Redőnytokok, a nappaliban elektromos kiállással
• Hőszivattyús fűtési rendszer
• Padlófűtés minden helyiségben
• Hűtő-fűtő klíma
• Riasztórendszer
• Napelem-előkészítés
• Elektromos kapu-előkészítés
Ez nem egy felújítandó projekt és nem is egy kompromisszumos újépítésű próbálkozás, hanem egy olyan ház, amelynek műszaki tartalma ma is korszerű, fenntartható, és hosszú távon is jó döntés.
Környezet és elhelyezkedés
A Szent István-lakópark Vácrátót egyik legkeresettebb része: rendezett, új építésű környezet, jó szomszédság, minimális átmenő forgalom. A zsákutca külön értéket ad az ingatlannak, mert valóban csendesebb, biztonságosabb, nyugodtabb életet kínál.
A településen elérhető iskola, óvoda, orvosi rendelő, gyógyszertár, boltok és egyéb alapvető szolgáltatások, a híres Nemzeti Botanikus Kert pedig nemcsak helyi különlegesség, hanem valódi szabadidős érték is. Budapest autóval és tömegközlekedéssel is elérhető, így ez az ingatlan azoknak is jó választás, akik a nyugalmat keresik, de nem akarnak elszakadni a fővárostól.
Összegzés
Ez az ingatlan azoknak szól, akik nem egyszerűen egy házat keresnek, hanem egy olyan otthont, ahol a jó elrendezés, a korszerű gépészet, a nagy kert és a természetközeli elhelyezkedés egyszerre van jelen. Nappali + 3 háló, 2 fürdő, pergolás terasz, 550 m² kert, erdőszéli környezet, újszerű állapot: ez együtt ebben a kategóriában ritkán található meg.
Ha olyan otthont keres, ahol a gyerekek biztonságban játszhatnak a kertben, Ön pedig a teraszról nézheti az erdő szélét egy hosszú nap végén, akkor ezt az ingatlant érdemes személyesen is megnézni.
Extra információk a hirdetésről (Kereső Pro Béta)
Nézd meg a hirdetés extra információit!
Hirdetés népszerűsége
Hirdetési ár
Ingatlan hirdetési árának változásai
Mondd el mit gondolsz az Extra információk (Kereső Pro Béta) doboz új funkcióiról
Nézd meg a hirdetés extra információit!
Hirdetés népszerűsége
Hirdetési ár
Ingatlan hirdetési árának változásai
Mondd el mit gondolsz az Extra információk (Kereső Pro Béta) doboz új funkcióiról
Nézd meg a hirdetés
extra
információit!
átlagárai a környéken?
átlagárai a környéken?
Nézd meg a hirdetés
extra
információit!
átlagárai a környéken?
átlagárai a környéken?
Nézd meg ennek a hirdetésnek az extra információit!
Hirdetés népszerűsége
Hirdetési ár
Ingatlan hirdetési árának változásai
Korábbi ár:
Előző ár:
Jelenlegi ár
Hirdetés interakcióinak száma
Az elmúlt 14 nap adatai
Megtekintések száma
Érdeklődések száma
Mentések száma
3 éves időintervallumban
Mondd el mit gondolsz az Extra információk (Kereső Pro Béta) doboz új funkcióiról
Sajnáljuk, hiba történt az adatok betöltésekor.
Nincs elérhető adat a hirdetéshez.
Kérjük, térj vissza később.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
Utazási idő
Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.