Budapest XX. kerület, Erzsébetfalva Eladó külterületi telek
Telekterület 19997 m2
Közvetítői azonosító: COM T032331 Azonosító: 35319920
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 70 716
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó külterületi telek
Beépíthetőség
nincs megadva
Szintterületi mutató
0.75
Bruttó szintterület
14997.75
Kilátás
nincs megadva
Villany
utcában
Víz
utcában
Gáz
utcában
Csatorna
utcában
Beépíthetőség
nincs megadva
Szintterületi mutató
0.75
Bruttó szintterület
14997.75
Kilátás
nincs megadva
Villany
utcában
Víz
utcában
Gáz
utcában
Csatorna
utcában
Leírás

Az ingatlan 19997nm Gksz-1/3 övezeti besorolású.
A fejlesztési terület Magyarország fővárosának, Budapest közigazgatási területén, a város déli részén található.
A telek közvetlenül szomszédos a déli autópálya városból kivezető szakaszával, a közeli elkerülő körgyűrűn valamennyi autópálya könnyen , a városközpont érintése nélkül megközelíthető. A város repülőtere, a Budapest Liszt Ferenc nemzetközi repülőtér szintén a város déli részén, a telekről könnyen megközelíthető távolságban található.
A terület közigazgatásilag Budapest XX. kerületében , Pesterzsébeten található, közvetlenül szomszédos Budapest XIX. kerülete Kispest, de elhelyezkedését tekintve négy kerület határának közelében található.
A telek beépíthetősége 35%.
Zöldterületi mutató: 35%
Szintterületi mutató: 1
Megengedett épületmagasság: 12 m.
Akár Logisztikai központnak is kialakítható.
Ezek a beépíthetőségi adatok alkalmassá teszik raktár, logisztikai központ vagy akár vegyes beépítésre ill. hasznosításra is.
Közvetlenül ( pár száz méterre) helyezkedik el az M5-ös autópálya, melynek köszönhetően akár komolyabb szállítási kapacitás-kamionforgalom is megoldható.

Tovább olvasom
Térkép Budapest XX. kerület, Erzsébetfalva
BKK megállók a közelben
Éjszakai
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 62,27 ezer Ft/m²
Pesterzsébet 66,35 ezer Ft/m²
Budapest XX. kerület 66,35 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 2000-250000 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú, új parcellázású eladó telkek ára alapján számoltuk ki.
Tudd meg, mennyit ér az ingatlanod!
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 70 716