Budapest VIII. kerület, József körút Eladó utcai bejáratos üzlethelyiség
Alapterület 150 m2
Azonosító: 35291882
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 70 593
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó utcai bejáratos üzlethelyiség
Ingatlan állapota
nincs megadva
Építés éve
nincs megadva
Emelet
nincs megadva
Légkondicionáló
nincs megadva
Rezsiköltség
nincs megadva
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Ingatlan állapota
nincs megadva
Építés éve
nincs megadva
Emelet
nincs megadva
Légkondicionáló
nincs megadva
Rezsiköltség
nincs megadva
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Leírás

Eladó üzlethelyiség a Blaha Lujza tér közelében, a József körúton!

Kivételes lehetőség Budapest egyik legforgalmasabb, központi elhelyezkedésű részén! Eladásra kínálunk egy jelenleg két részre osztott, de igény szerint könnyedén egybenyitható üzlethelyiséget, amely két külön bejárattal rendelkezik, és mindkét bejárat közvetlenül az utcáról nyílik. Az ingatlan nagy üvegportállal rendelkezik, amely kiváló láthatóságot és reklámfelületet biztosít.

Az üzlethelyiség galériázott, így teljes értékű, kétszintes kialakításra is alkalmas, amellyel a hasznos alapterület akár kb. 200 nm-re bővíthető. Sokoldalúan hasznosítható: ideális saját vállalkozás indítására, irodának, szolgáltató egységnek, de befektetésként is kiváló választás.

A frekventált elhelyezkedésnek köszönhetően könnyen és gyorsan bérbe adható, így magas hozamot biztosíthat új tulajdonosának.

Ne hagyja ki ezt a remek adottságokkal rendelkező ingatlant egy igazán keresett környéken!

Ingatlanossal nem működőm együtt !!

Tovább olvasom
Térkép Budapest VIII. kerület, József körút
BKK megállók a közelben
Villamos
Busz
Metró
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 1,25 millió Ft/m²
Józsefváros 806,45 ezer Ft/m²
Budapest VIII. kerület 806,45 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 150-199 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú eladó üzlethelyiségek ára alapján számoltuk ki.
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 70 593