Közvetítői azonosító: COM M324092 Azonosító: 35269546
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 30 559
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó utcai bejáratos üzlethelyiség
Ingatlan állapota
felújítandó
Építés éve
nincs megadva
Emelet
nincs megadva
Légkondicionáló
nincs megadva
Rezsiköltség
nincs megadva
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Ingatlan állapota
felújítandó
Építés éve
nincs megadva
Emelet
nincs megadva
Légkondicionáló
nincs megadva
Rezsiköltség
nincs megadva
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Leírás

Szolnokon, forgalmaslhelyen ritka befektetési lehetőség!

Szolnok egyik legforgalmasabb pontján, közvetlenül a Tesco közelében eladó egy komoly lehetőségeket rejtő ingatlan nagy telekkel. Az ingatlan egy 90 nm-es épületből áll, amely egy 529 nm-es telken helyezkedik el, és az árban benne van a mellette lévő 320 nm-es telek is, így rengeteg fejlesztési lehetőséget kínál.

Az épületben kb. 60 nm üzlettér található, valamint konyha, fürdőszoba és raktárhelyiség. Tartozik hozzá fedett terasz és fedett tároló is.

A nagy udvar két utcáról is megközelíthető, így kiválóan alkalmas parkoló kialakítására vagy akár garázsok építésére és kiadására. A plusz 320 nm-es telek további fejlesztési lehetőségeket biztosít.

Az ingatlan előtt három darab óriásplakát reklámfelület található, amelyek plusz bevételt termelnek.

Az elhelyezkedése kiemelkedő, a közelben Tesco, Shell benzinkút, autómosó és McDonald's található, így folyamatos nagy autós és gyalogos forgalom biztosított.

Az épület retró stílusú, felújítandó, de szerkezetileg jó állapotban van. Alkalmas üzlethelyiségnek, befektetésnek vagy akár családi házzá alakításra is.

Tovább olvasom
Térkép Szolnok, Pletykafalu
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 37,79 ezer Ft/m²
Szolnok 268,63 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 300-250000 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú eladó üzlethelyiségek ára alapján számoltuk ki.
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 30 559