Azonosító: 35174208
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 70 649
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó lakóövezeti telek
Beépíthetőség
25%
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
nincs megadva
Villany
van
Víz
van
Gáz
van
Csatorna
nincs megadva
Beépíthetőség
25%
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
nincs megadva
Villany
van
Víz
van
Gáz
van
Csatorna
nincs megadva
Leírás

Eladó egy kivételes adottságú, Szentendrei-szigeti 1099 m²-es dupla telek Szigetmonostor egyik legkedveltebb, nyugodt részén.

A telken található egy 15 m²-es szaunaház, amely kiválóan alkalmas egész éves kikapcsolódásra. A szaunaházhoz egy 5 m²-es első, valamint egy 20 m²-es hátsó terasz kapcsolódik. Az épületben finn szaunakályha és infrapanelek, továbbá új elektromos bojler biztosítja a komfortot.

A terület üdülőövezeti hangulatot nyújt, mégis kiváló az infrastruktúra: a szigeten óvoda, több iskola, buszközlekedés, valamint biciklis és rekreációs lehetőségek állnak rendelkezésre. A környéken street workout és futópálya, strandröplabda- és teqball pálya, továbbá szabadstrand és kutyastrand is biztosítja az aktív kikapcsolódást.

A szigetet két oldalról személyhajó köti össze a parttal: Szentendre nyugati oldalára kishajóval, a belváros közelébe érkezhetünk, a HÉV-megálló pedig könnyen elérhető. A híd közelében buszmegálló és Tesco található, míg a sziget északi része felé a Leányfalusi termálfürdő és a Kisoroszi Golf Club, az ország első golfpályája kínál további kikapcsolódási lehetőségeket. A közelben biogazdaság, piac, sajtkészítő és számos vendéglátóhely is felfedezhető.

A csend, a tiszta levegő és a természet közelsége garantálja a pihenést, miközben Szentendre és Budapest is könnyen megközelíthető. Ideális választás azok számára, akik saját ízlésük szerint építenék meg álomotthonukat vagy pihenőházukat egy rendezett, folyamatosan fejlődő, biztonságos környezetben.

A mindennapi élethez szükséges szolgáltatások gyalogosan is elérhetők:
buszmegálló 200 méterre, bolt, iskola és óvoda 400 méteren belül, valamint étterem és szabadstrand is mindössze 400 méterre található.

Ha egy hangulatos, jövőértékű befektetést keres a Dunakanyar szívében, ez a telek kivételes lehetőség.
Hívjon bizalommal, nézzük meg együtt!

Tovább olvasom
Térkép Szigetmonostor, Pest megye
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 33,67 ezer Ft/m²
Pest megye 27,09 ezer Ft/m²
Szigetmonostor 31,65 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 1000-1999 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú, új parcellázású eladó telkek ára alapján számoltuk ki.
Tudd meg, mennyit ér az ingatlanod!
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 70 649