Leírás
Befektetők figyelem!
Eladásra kínálok egy jelenleg Általános mezőgazdasági övezetbe tartozó 1/1 tulajdoni hányadú, per és tehermentes 5663 m2 nagyságú ingatlant, amely a Lapos-telki dűlőben, a balatonfüredi futópályától, illetve sportcsarnoktól mintegy 60 m-re helyezkedik el.
Az ingatlanhoz aszfaltos út vezet így a 71-es főútról, illetve a Lapostelki utcáról, továbbá az Aszófői útról is könnyen megközelíthető .Az ingatlan mellett helyezkedik el az áram (föld)kábel is.
A tábla elején (a Lapostelki utca )már építési telkek vannak kialakítva , illetve kialakításuk éppen zajlik, így a telek belterületbe vonása és minimum 5 db építési terület kialakíthatósága csupán idő kérdése.
Vétel esetén az ingatlan további rendben tartása továbbra is megoldható, megbeszélés tárgyát képezi.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
Utazási idő
Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.