Azonosító: 35154556
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 70 428
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó lakóövezeti telek
Beépíthetőség
20%
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
panorámás
Villany
telken belül
Víz
telken belül
Gáz
telken belül
Csatorna
nincs
Beépíthetőség
20%
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
panorámás
Villany
telken belül
Víz
telken belül
Gáz
telken belül
Csatorna
nincs
Leírás

Eladó panorámás telek a Naszály-hegyre! Ha meguntad hogy lakásban élsz!
Akár van egy jó baráti társaság akik szívesen laknának egy helyen, de még is külön saját udvar résszel, akkor ez pont a nektek való telek! Gyertek, nézzétek meg !!! Ikerház, sorház építésére alkalmas!

A telek 1388 nm-es!
Lke-1 besorolású, kertvárosias lakóövezetben, belterületi! A megengedett beépíthetősége 20%, terep szint alatt 20%. Az épület magassága 3-5 méter lehet. A kialakítandó zöld területnek 75%-nak kell lennie.
Víz, villany, bevezetésre került, a gázcsonk a telken belül, csatorna nincs.

A telek két utcára nyílik, jelenleg szórt köves úton lehet megközelíteni. Kiváló lehetőség akár több család számára, építési vállalkozóknak, ugyanis ikerház építésére is alkalmas!

Budapest irányából könnyen megközelíthető autóval az M2-es autóúton és a 2-es főúton, a Nyugati pályaudvarról 25 perc alatt zónázó vonatokkal a MÁV 70-es számú Budapest–Szob-vasútvonalán, autóbuszon vagy biciklivel a Duna mellett futó Budapest-Szob kerékpárúton, nyáron pedig a Budapest és Esztergom között közlekedő kirándulóhajókkal is.

A környező kisebb települések közül Vácrátóttal, Őrbottyánnal, Veresegyházzal és Gödöllővel a 2104-es, Vácdukával a 21 113-as, Ráddal, Penccel és Verseggel a 2106-os, Kosddal pedig a 21 117-es út köti össze (határszélét északon érinti még a 12 101-es számú mellékút is).

A Dunán egész évben közlekedő komphajó járat köti össze Tahitótfaluval, így Esztergom vagy Szentendre felől is megközelíthető a város (a rév kiszolgáló útja a váci oldalon a 12 303-as, a túlparton az 1114-es út).

Amióta megépült a 2/A főút (ma M2-es autóút), azóta a Budapest–Ipolyság–Krakkó útvonal forgalma elkerüli a várost
Néhány adat a megbízó által közölt információ alapján került feltüntetésre, így a tévedés jogát fenntartjuk!

Egyéb információért hívjon bizalommal.
Amiben segítjük Önöket:
- hitel ügyintézés
- CSOK ügyintézés
- energetikai tanúsítvány
- földhivatali háttér
- földmérés
- értékbecslés
- ingyenes ajánlatküldés országos rendszerből, e-mail cím megadásával

Tovább olvasom
Térkép Vác, Csősz utca 1.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 38,05 ezer Ft/m²
Pest megye 27,09 ezer Ft/m²
Vác 32,07 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 1000-1999 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú, új parcellázású eladó telkek ára alapján számoltuk ki.
Tudd meg, mennyit ér az ingatlanod!
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 70 428