Közvetítői azonosító: COM IP192 Azonosító: 35078332
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
Együttműködöm más közvetítővel
+36 30 688
 
Ellenőrzött Partner Ellenőrzött Partner
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó lakóövezeti telek
Beépíthetőség
30%
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
panorámás
Villany
utcában
Víz
telken belül
Gáz
utcában
Csatorna
telken belül
Beépíthetőség
30%
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
panorámás
Villany
utcában
Víz
telken belül
Gáz
utcában
Csatorna
telken belül
Leírás

Az Ingatlan Presszó eladásra kínál balatoni panorámás építési telket Gyenesdiáson.
Az Ingatlan Presszó által kínált gyenesdiási építési telek jellemzői:

- belterület, 1078 m2, négyzet alakú, 30 % beépíthetőséggel
- balatoni panorámás
- közművek: víz és csatorna a telken belül, villany a telek előtt, gáz kb 20 méterre
- körbe van kerítve a telek
- csendes zsákutcában található
- övezeti besorolása: Lke-1, beépítéssel kapcsolatosan részleteket lentebb olvashat:

Lke-1 építési övezet előírásai
a) Laza beépítésű, összefüggő nagy kertes, kialakult lakóövezet, amely az 6,0 m-t meg nem haladó épületmagasságú, elsősorban lakóépület elhelyezésére szolgál,
b)18 minimálisan kialakítható telekméret 800 m2, minimális telekszélesség 18,0 m.
c) A telek legnagyobb beépítettsége 30%, a zöldfelület legkisebb mértéke: 50%
d) Az előkert minimális nagysága Kialakult, vagy 5,0 m, a Kossuth Lajos utca mentén, ha a telkek megközelítése csak a Kossuth utcáról lehetséges, akkor az előkert 6+5 m. Saroktelken, oldalhatáron álló beépítés esetén, a beépített telekhatár mentén, 0,0 m lehet.
e) Az övezetben megengedett legnagyobb épületmagasság 6,0 m.

Amennyiben az Ingatlan Presszó által kínált építési telek, vagy bármely kínálatunkban található ingatlan felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal a megadott telefonszámon.

Irodánk szakember ajánlásai igény esetén: ügyvéd, energetikai tanúsítvány, hitelügyintézés, értékbecslés, statikus, földmérő, építészmérnök, belsőépítész, villanyszerelő, víz-, gáz-, központi fűtés szerelő, kőműves, burkoló...

Továbbiakban keresek eladó vagy kiadó családi házat-, lakást-, nyaralót-, gazdasági épületet-, raktárt-, csarnokot,- telephelyet,- építési telket-, zártkertet-, külterületet-, szántót-, legelőt-, erdőt, akár még tulajdoni hányadot is ügyfeleim részére, Veszprém vármegyében, Sümeg- és Tapolca környékén, valamint Balaton-felvidéken, Káli-medencében, Művészetek Völgyében, Balatonederics-Zánka között.

Köszönettel,
Bódis Péter
ingatlanértékesítő

Ingatlan Presszó
Térjen be hozzánk egy ingatlanra!

Tovább olvasom
Térkép Gyenesdiás, Zala megye
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 55,57 ezer Ft/m²
Zala megye 7,66 ezer Ft/m²
Gyenesdiás 36,08 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 1000-1999 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú, új parcellázású eladó telkek ára alapján számoltuk ki.
Tudd meg, mennyit ér az ingatlanod!
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
Ellenőrzött Partner Ellenőrzött Partner
+36 30 688