Azonosító: 35047485
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 30 330
 
Ellenőrzött Partner Ellenőrzött Partner
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó lakóövezeti telek
Beépíthetőség
20%
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
nincs megadva
Villany
utcában
Víz
utcában
Gáz
utcában
Csatorna
utcában
Beépíthetőség
20%
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
nincs megadva
Villany
utcában
Víz
utcában
Gáz
utcában
Csatorna
utcában
Leírás

Szadán, Budapesttől 20 percre lélegzetelállító természetközeli csendes, aszfaltozott kis utcában, újépítésű környéken telek eladó, akár 350 m2-es családi ház is építhető!

Bár karnyújtásnyira van a főváros, mégis csendes, nyugodt, zajtól kímélt helyen található, 5 percre a mesés Veresi-tavaktól. A környéken csak újépítésű családi házak találhatók, rendezett környezetben. A telek újonnan parcellázott, közművesített. A telekre akár 350 m2-es családi ház is építhető.

Az utolsó eladó telkek a környéken, ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

10 db telek eladó újonnan parcellázva, a telkek méretei:
1500 m2
1501 m2
1550 m2
1563 m2
1563 m2
1662 m2 - ikerházra építési engedéllyel rendelkezik
1719 m2 - ikerházra építési engedéllyel rendelkezik
1720 m2 - ikerházra építési engedéllyel rendelkezik
1805 m2 - ikerházra építési engedéllyel rendelkezik
1874 m2 - ikerházra építési engedéllyel rendelkezik

A telkek főbb adatai:
- 20 % beépíthetőség - akár 300-350 m2-es családi ház is építhető
- közművesített
- aszfaltozott út

Környék adottságai: Tapasztalja meg a nyugodt környezetet és Veresegyház, Gödöllő, Budapest közelségének köszönhetően elérhető számtalan szolgáltatást, amelyek tökéletesen kielégítik minden család igényeit.
5 percre: Fenyveserdő kirándulóhelyek, tanösvény, általános iskola, óvoda, bölcsőde, játszótér, vasútállomás (ahonnan a Nyugati pályaudvarra lehet eljutni), Veresi tavak, Jamboree játszóház
10 percre: Lidl, Coop, Veresegyházi Medveotthon, általános iskolák: Református, Jövő Iskolája, középiskola: Katolikus, egyéb szolgáltatások: Misszió Egészségügyi Központ, boltok: Gödöllő Stop Shop, Tesco, minőségi éttermek, cukrászdák, sportolási lehetőségek
15 percre: országos hírű botanikus kert Vácrátóton, Gödöllő Királyi Kastély

Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget, ahol a nyugodt, zöld környezet és a város közelsége tökéletes harmóniában találkozik!
Lépjen kapcsolatba velem, több éve itt élek ezen a környéken és büszkén állíthatom, hogy tökéletesen ismerem ezt a békés, de mégis pezsgő vidéket.
Kálmánné Fekete Ticiána

Tovább olvasom
Térkép Szada, Fenyő utca
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 55,03 ezer Ft/m²
Pest megye 27,09 ezer Ft/m²
Szada 45,00 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 1000-1999 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú, új parcellázású eladó telkek ára alapján számoltuk ki.
Tudd meg, mennyit ér az ingatlanod!
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
Ellenőrzött Partner Ellenőrzött Partner
+36 30 330