Eladó egyéb telek
|
Beépíthetőség
|
5% |
|
Szintterületi mutató
|
nincs megadva |
|
Bruttó szintterület
|
nincs megadva |
|
Kilátás
|
panorámás |
|
Villany
|
telken belül |
|
Víz
|
telken belül |
|
Gáz
|
nincs |
|
Csatorna
|
nincs |
|
Beépíthetőség
|
5% |
|
Szintterületi mutató
|
nincs megadva |
|
Bruttó szintterület
|
nincs megadva |
|
Kilátás
|
panorámás |
|
Villany
|
telken belül |
|
Víz
|
telken belül |
|
Gáz
|
nincs |
|
Csatorna
|
nincs |
Leírás
A BHM Ingatlaniroda jóvoltából eladásra kínálunk egy zárkerti telket Móron a Csókakői dűlőben.
Eladásra kínálunk egy olyan telket ami azt hiszem ritkaságszámba megy,mert pont ezen a helyen nem sok ilyen telek van.
A telek 5%-a beépíthető.Van rajta 3 fázis villany és egy 12 m mély fúrt kút is.
Úgyhogy mind a vízellátás mind az áram már megoldott.
A telek maga 1577m2-es a tulajdonos ki is mérette a telekhatárokat földmérővel.
A telek nagyon-nagyon jó adottságokkal rendelkezik.
A kilátásról meg ne is beszéljünk,mert te jó ég az egész Vértes látni.
Ha valaki oda épít házat és netán üveges terasz csinál úr isten élvezheti a csoda minden percét,hogy milyen csodálatos helyen is élünk.Ami a nagy bónusz,hogy mindenki hallott a We Love Mór róla innen 5-10 perc allatt megtudja közelíteni.
Isten ments,hogy bárkit rábeszéljek telekvásárlásra,de ez az a telek ami csoda szép,jó elrendezésű,jó szomszédokkal rendelkezik teljesen rendben van.Miért ne venné meg?
Minden ügyintézés a mi feladatunk, Önnek csak döntenie kell.
Segítséget nyújtunk az adásvételi folyamat egészéhez, és igény szerint, megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, hogy minden gyorsan és gördülékenyen menjen. Bármikor hívhat, még hétvégén is elérhető vagyok.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
Utazási idő
Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.