Eladó üdülőövezeti telek
|
Beépíthetőség
|
3% |
|
Szintterületi mutató
|
nincs megadva |
|
Bruttó szintterület
|
nincs megadva |
|
Kilátás
|
panorámás |
|
Villany
|
telken belül |
|
Víz
|
utcában |
|
Gáz
|
nincs |
|
Csatorna
|
nincs |
|
Beépíthetőség
|
3% |
|
Szintterületi mutató
|
nincs megadva |
|
Bruttó szintterület
|
nincs megadva |
|
Kilátás
|
panorámás |
|
Villany
|
telken belül |
|
Víz
|
utcában |
|
Gáz
|
nincs |
|
Csatorna
|
nincs |
Leírás
Vácon zártkerti telek eladó!
Teljes területe művelési ágból kivont, található rajta egy ház és egy tároló is. A ház alapterülete kb. 50 nm. Az épület alapja kiváló, viszont fa szerkezete felett eljárt az idő, így bontandó/újjáépítendő vagy akár könnyedén garázzsá alakítható, mivel a kaputól 3 méterre helyezkedik el. Az épület fel van tüntetve a tulajdoni lapon, a telek össz.beépíthetősége: 184,5 nm!
A telek szélessége 20 méter, 2 utcára nyílik, a fenti utcáról 36 méter széles, utolsó 40 métere viszont dombos, ezért csak a sík része (kb. 5000nm) van körbekerítve.
A területen rengeteg gazdagon termő gyümölcs található; 7 féle szőlő, füge fa, alma fák, szilva és körte fák.
Megközelíthetősége jó; aszfaltos útról kb. 400 métert kell megtenni egy betonozott, gondozott úton. Buszmegálló 5 perc sétányira. Vác belváros autóval 3 perc, Budapest 20 perc alatt elérhető.
Ha szeretne elmenekülni a város zajától és egy gyönyörű otthont építeni, megtalálta amit keres!
Amiben még segítségére lehetek:
*Értékbecslés
*Hitelügyintézés
*Jogi háttér
*Energetikai tanúsítvány készíttetése
*Közmű ügyintézés
*Coaching
*Drón felvétel
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető
Utazási idő
Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.