Azonosító: 33778922
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 30 411
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó egyéb vendéglátó egység
Légkondicionáló
van
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Légkondicionáló
van
Energetikai tanúsítvány
nincs megadva
Leírás

ELADÓ vagy budapesti/pécsi ingatlanra CSERÉLHETŐ egy építészeti ritkaságnak számító pince Villányban a történelmi pincesoron, udvarral,kupolateremmel,trezorokkal

A 2010-ben teljesen felújított és részben átépített pince gyönyörű 35 m2 -es kupolateremmel egészült ki.
A présházban vendégfogadásra alkalmas kiszolgáló pult és kóstoló tér mellett, két mosdó lett kialakítva.
Az alsó kupola teremben 12 bortrezor található. Pazar világítás mellett a 6 méter magas kupolateremben 20-25 fő fér el kényelmesen.
A pince a történelmi pincesor főutcáján van, a felső szintről közelíthető meg a hátsó udvari rész, ami ritkaság a pincesoron.
Az udvaron egy pergola kialakítására is van lehetőség, 6*6 méteres rész lebetonozásra került.
A présház fűtése légkondicionáló berendezéssel megoldott.
Borozóként, hobby pinceként, befektetésként, bortárolóként is kiváló adottságú pince.
Műszaki adatok:
Présház 30m2
Tetőtér 20m2
Udvar 400m2
Földalatti kupolaterem 35m2
Egylyukú pince 16m2
Toalett (2* 3m2)
A pince 4 évig Vinores Pince-ként, 6 évig pedig Jekl Pince-ként működött.

Tovább olvasom
Térkép Villány, Baross Gábor utca 51.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 792,08 ezer Ft/m²
Baranya megye 781,95 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 80-119 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú eladó vendéglátó egységek ára alapján számoltuk ki.
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 30 411