Keszthely, Katona József utca 16. Eladó lakóövezeti telek
Telekterület 499 m2
Azonosító: 32342849
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 30 210
 
Nyomtatás Megjelenítés Elrejtés Hiba jelzése
Eladó lakóövezeti telek
Beépíthetőség
nincs megadva
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
nincs megadva
Villany
nincs megadva
Víz
nincs megadva
Gáz
nincs megadva
Csatorna
nincs megadva
Beépíthetőség
nincs megadva
Szintterületi mutató
nincs megadva
Bruttó szintterület
nincs megadva
Kilátás
nincs megadva
Villany
nincs megadva
Víz
nincs megadva
Gáz
nincs megadva
Csatorna
nincs megadva
Leírás

REMEK BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG! KASTÉLYTÓL 250 MÉTERRE. KÖZVETLEN TULAJDONOSTÓL

Keszthely belvárosában a kastélytól 250 méterre építési terület eladó. A telekrész nyeles megoldással kerül kialakításra. Osztatlan közös tulajdon, megosztással való rendelkezés mellett.

A google-ba a Katona József 18 at kell írni és attól balra lévő régi vasárú bolt jobb oldali része kerül értékesítésre.

Ez nem k e r t v á r o s i telek! (ahonnan 6 km a Balaton, se bolt, se gyógyszertár, se park, se étterem, se rendelő, se korház, se piac...) Itt minden a közelben. És a terület SÍK, nem össze vissza lejtős, és nem földúton megközelíthető, ez belvárosi állandóan lakott terület. Itt attól sem kell tartani hogy nagy hóban nem megy fel a gépjármű a dombon.

Ha hosszabb távra tervez lakhatást Keszthelyen, vagy nyaraló kialakításán gondolkodik, akkor a belváros közelsége miatt is jó a választás. Minden a közelben érhető el gyalogosan ami kellhet egy családi házas lakhatósághoz (nem szükséges gépkocsi). A Balaton part 15 perces sétával érhető el. A Kastély kert 250 méterre található.

HA FELKELTETTEM AZ ÉRDEKLŐDÉSÉT, ILLETVE FÉNYKÉPEK, ALAPRAJZ MIATT HÍVJON BIZALOMMAL!
KÉREM INGATLANOSOK NE KERESSENEK!
AZ ÁR FIX!

Tovább olvasom
Térkép Keszthely, Katona József utca 16.
A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

A térképes nézet átmenetileg nem elérhető

Utazási idő

Adj meg számodra fontos helyszíneket (pl. iskola, munkahely), hogy megmutathassuk a becsült utazási időt az ingatlanhoz! Összesen maximum 3 helyszínt adhatsz meg.

Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 90,18 ezer Ft/m²
Zala megye 19,94 ezer Ft/m²
Keszthely 78,72 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 0-999 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, befejezetlen, ismeretlen állapotú, új parcellázású eladó telkek ára alapján számoltuk ki.
Tudd meg, mennyit ér az ingatlanod!
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
+36 30 210