VIII. kerületben, a PALOTANEGYEDBEN, a NAGYKÖRÚT mellett, a RÁKÓCZI TÉR szomszédságában, a Horánszky utcában, egy kétemeletes, belső udvaros, rendezett téglaépület szuterén szintjén eladó egy 39 nm-es, 1 HELYISÉGES, FRISSEN FELÚJÍTOTT, bútorozatlan, világos, UTCAI BEJÁRATOS üzlethelyiség.
Az ingatlanban egy üzlettér, 2 külön WC, egy szervízhelyiség és egy előszoba került kialakításra. Az üzlet közvetlenül az utcáról közelíthető meg. A belső elosztás gyakorlatilag tetszés szerint alakítható. Leválasztással egy kisebb iroda vagy akár egy raktár is létrehozható. Az üzlettér egyik végében víz- és villanykiállások kaptak helyet, így ide akár egy konyha is beépíthető. Egyedi megegyezés alapján konyhabútor és beépített szekrények igényelhetőek. A szélső WC-ből elérhető, 1 nm-es, 60 cm magas, fa ajtóval zárható, BEÉPÍTETT TÁROLÓ remek tárolási alternatívaként szolgál. A keleti tájolású ablakok az utcára néznek, ennek köszönhetően az ingatlan kifejezetten világos ahhoz képest, hogy szuterén szinten található.
Az ingatlan tökéletes választás lehet bármilyen üzletnek, irodának vagy rendelőnek, továbbá melegkonyhás tevékenységre is alkalmas.
A felújítás során (2022) az ingatlan renovált homlokzatot, vízszigetelt falakat, beépített szellőztető rendszert, műanyag nyílászárókat, renovált vasajtót, fa beltéri ajtókat, natúr téglafalat, friss festést, minőségi hidegburkolatot, konyhakiállást, exkluzív világítótesteket, továbbá vadonatúj szanitereket kapott. A munkálatok részeként az elektromos és a vízhálózat is korszerűsítésen esett át.
Télen a meleget villanyfűtés és (padlófűtés) biztosítja egyedi méréssel. Parkolásra az utcán van lehetőség, illetve a közelben autóbeálló is bérelhető.
A közlekedés minden irányba kiváló (M2, M3, M4 metró, 4-es, 6-os, 47-es, 48-as, 49-es villamos, buszok, trolibuszok). A BLAHA LUJZA TÉR, a RÁKÓCZI ÚT, az ASTORIA, a MÚZEUM KÖRÚT, a KÁLVIN TÉR, a BAROSS UTCA, a CORVIN PLAZA bevásárlóközpont, a HARMINCKETTESEK TERE és a II. JÁNOS PÁL PÁPA TÉR is percek alatt elérhető. A közelben megtalálható minden, ami a hétköznapi élethez szükséges.
Közös költség: 8 ezer HUF/hó
Rezsi: Fogyasztás szerint fizetendő. Az ingatlan egyedi mérőórákkal felszerelt. (Villany, víz)
TEHERMENTES! AZONNAL birtokba vehető!
Irányár: 25,9 M HUF
Érdeklődni: Vöő Gergely
Hívjon bizalommal a nap bármely szakában, valamint hétvégén is!
I also speak English.
A vevők részére a közvetítés ingyenes!
Tovább olvasom
expand_more