Eladó ikerház
Ingatlan állapota | új építésű |
Építés éve | 2021 |
Komfort | összkomfortos |
Energiatanúsítvány | AA |
Épület szintjei | 2 |
Fűtés | gázkazán, hőszivattyú |
Légkondicionáló | van |
Akadálymentesített | nincs megadva |
Fürdő és WC | egy helyiségben |
Kilátás | kertre néző |
Tetőtér | nincs megadva |
Pince | nincs |
Parkolás | önálló garázs - benne van az árban |
CSAK 1 DB HÁZ MARADT !
Vácon , Václiget részen modern lakóparkban eladó új építésű , CSOK-képes , belső kétszintes ikerház fél önálló kerttel és a házból is megközelíthető garázzsal!
A telek 520 nm amiből a ház 144 nm. Az alsó szinten két nagy terasz található amik összesen 21 nm .
A ház extra falvastagságát 45 cm-es hang-és hőszigetelő tégla illetve + 5 cm -es nikecell homlokzat szigetelés biztosítja.
A 25 cm-es résmentes tetőszigetelés és a 3 rétegű 5 kamrás hőszigetelt nyílászárók biztosítják az épület hőhíd-mentességét és kiváló energetikai besorolását.
A földszinten található egy 44,2 nm-es amerikai konyhás nappali sok ablakkal és terasszal így a napsugaraktól folyamatosan fényben úszva , zuhanyzós fürdőszoba , előszoba , egy kisebb oldalra és egy nagyobb a kertre nyíló terasz , bejárat a garázshoz amiben egy kis kamra és padlófűtési lehetőség lett kialakítva.
Az emeleten 3 hálószoba , 2 fürdőszoba amelyekből az egyik egy kiesebb zuhanyzós a másik tágasabb kád és zuhanyzó kialakítással lett megépítve. Az emeleten két hálónak erkélye van , a harmadik szobának pedig egy nagyobb ablak került beépítésre így mindegyik szoba nagyon fényes.
A modern igényeknek megfelelő , tágas terekkel rendelkező napfényes ikerházban padlófűtés adja az otthon melegét. A fűtés és melegvíz előállítás 45 literes kondenzációs kazánnal történik , 2 zónás alul-felül termosztáttal. Igény esetén lehet egyéni a termosztát.
A házba 3 db inverteres klíma is beszerelésre kerül amivel nem csak hűteni hanem igény esetén fűteni is lehet . Harmadik fűtési alternatívaként kandalló kémény lett megépítve így lehetőség van kandalló kiépítésére.
A ház tájolása támogatja a napelemek gazdaságos működését! Ebben segítségükre tudunk lenni kedvező árajánlat alapján beszerelhető.
A házak esztétikus egyedi tervezésű famintás trapéz kerítéssel vannak elválasztva , körbe végig kerttel . Fontos tudnivaló , hogy a telkek ki vannak emelve , fel lettek töltve , hogy az utcától fentebb legyenek így segítve az esővíz elvezetését.
A kulcsrakész állapot 67millió forint , Így a teljes belső kialakításra kerül , konyhabútorral és az előszobabútorral , szaniterekkel . A konyhai gépek + 700.000 Ft-ért megvásárolhatók és beszerelhetők. Redőnyők szintén + költségért igényelhetők.
A lakópark könnyen megközelíthető az M2-es autóúton keresztül és a 2-es főútról . A fővárostól 30 percre fekvő település pár percre van a Duna parttól és Vác barokk belvárosától. A vonatállomás 10 percinyre van autóval , a buszmegálló pedig pár perc sétára. A közelben van több supermarket is , iskola , óvoda és számos egyéb szolgáltató!