Nógrád megye déli oldalán, a Mátra és a Cserhát ölelésében, a 21-es főút mentén, Pásztón kínálok megvételre 900 nm-es, déli fekvésű saroktelken épült, 5 szoba, 2 nappali, 3 fürdőszoba, duplakomfortos, napfényes, két generációs családi házat, vendéglátóegységnek kialakított- de már jelenleg nem működő- ingatlanrésszel, melyből akár külön álló lakás, üzlet, iroda is kialakítható.
Jellemzői:
Pásztó, Baross Gábor utca
Ingatlan típus: családi ház
Alapterület: 302 nm (118 földszint, 98 emelet, 95 üzlethelység)
Fekvés: dél
Telekméret: 900 nm
Belmagasság: 270 cm
Szobák száma: 3+ 3 félszoba
Kilátás: utca, udvar
Építési év: 1988
Állapot: átlagos
Felújítás: a villanyvezetékek részben cserélve, emeleti fürdő
Környék: forgalmas út mellett, rendezett, családi házas övezetben helyezkedik el
Út: aszfaltos, jó minőségű
Építőanyag: tégla
Falak állapota: jó, statikai hiba nem látható, szerkezete stabil
Alap: kő
Repedések: nem láthatóak
Vizesedés: nem látható
Tető: szerkezete jó állapotú, szigetelt, Bramac cserép héjazásu
Tetőtér: beépített
Födém: fa
Betonkoszorú: van
Ereszcsatorna: átlagos állapotú
Beázás: nem látható
Parkolás: udvari beálló
Pince: 22,3 nm
Villany: van, vezetékek részben újak
Víz: van
Meleg víz: gázbojler
Földgáz: van
Fűtés: központi, gáz- és vegyes kazán, radiátor fűtőtestekkel (a gázkazán jelenleg nincs használatban)
Tűzhely csatlakozása: vezetékes gáz, és villany
Csatorna: van
Nyílászárók: átlagos állapotú fa ablakok, és hőszigetelt műanyag bejárati ajtó
Konyha: 2
Étkező: konyhával egyben
Fürdőszoba: 3, kádas és zuhanyzós
WC: egyben és külön
Kert: rendezett, gondozott, növényekkel, örökzöldekkel, gyümölcsfákkal ültetett
Kerítés: átlagos állapotú
Szolgáltatók: Digi, UPC, Telekom, Invitel
Birtokbavétel: 90 nap
Az ingatlan a település keleti oldalán fekszik, gyönyörű kilátással a hegyekre. A város rendezett, látnivalókban gazdag, környéke, a csodás hegységeknek köszönhetően kedvelt kirándulóhely.
A település Hatvantól északi irányban 30 km-re, Salgótarjántól 22 km-re, Budapesttől 75 km-re található. Infrastruktúrája kiváló, a központ gyalogosan 8-10 percen belül elérhető, ahol többek közt bevásárlási lehetőség, élelmiszerüzletek, Penny, Spar, pékség, vegyesbolt, éttermek, posta, dohánybolt, piac (az egyik legjobb lángos itt kapható), gyógyszertár, cukrászda, óvoda, iskola, háziorvos, fogorvos. Kiváló az egészségügyi ellátás a városban, a méltán híres Margit Kórház az egyik legjobb, és a legtisztább betegközpontú kórház az országban.
A legközelebbi buszmegálló a háztól 400 méterre van, innen járatok indulnak a környező településeken kívül Salgótarján, Hatvan, Balassagyarmat városokba, valamint közvetlen járatok indulnak Budapestre. A vasútállomás 4-5 perces kényelmes séta, a vonatok a Hatvan- Somoskőújfalu vonalon közlekednek. A 21-es főútvonal a háztól 1 perc, innen az M3-as autópálya felhajtója autóval 25 perc, innen Budapest már csak félórás autóút.
Az ingatlant ajánlom nagycsaládoknak, összeköltözőknek, befektetőknek, hiszen akár három különálló lakrész is kialakítható, de az elhelyezkedésnek köszönhetően vállalkozás, vendéglátó egység, gyorsétterem, üzlet, kisebb műhely, iroda nyitásához is megfelelő a ház.
Amennyiben a vásárlásához el kell adnia meglévő ingatlanját, ebben is állunk szíves rendelkezésére! Hívjon bizalommal, nézze meg személyesen, majd tegyen egy ajánlatot!
Tovább olvasom
expand_more