Eladó egyéb iroda
Ingatlan állapota | jó állapotú |
Építés éve | 2001-2010 között |
Energiatanúsítvány | nincs megadva |
Emelet | nincs megadva |
Épület szintjei | nincs megadva |
Üzemeltetési díj | nincs megadva |
Akadálymentesített | nincs megadva |
Tetőtér | nincs megadva |
Parkolás | udvari beálló |
Szeretne Ön saját magának és kollégáinak egy egyedi, különleges, távol a város zajától - a Dunához-természethez közeli, és mégis modern-újszerű klimatizált irodai körülményeket teremteni a mindennapok munkájához a gyönyörű Római part-on, úgy hogy munka közben/után bármikor használható a kertben levő nagy medence ?!
Akkor ez az Ön lehetősége!
2005-ben épült társasházak területén - szintén ekkor épült,újszerű 2 bejáratú / az őrzött portaszolgálattal ellátott udvar felől és a Duna felől/ - földszinti: raktárral /galéria/, terasszal, vizes-blokkal, konyhával, teherlifttel,stb. rendelkező ingatlan.
Költségek:
- áram (fogyasztás szerint)
- fűtés (csak télen fizetendő,központi kazánról, az iroda saját mérőjén mért hőfogyasztás alapján)
- 10 E. Ft/hó víz-csatorna átalány
Zárt parkolási lehetőségek: 5 db kerti parkoló az őrzött udvarban, ára: 55000/hó , és/vagy: mélygarázs / n. 20 E. Ft/hó/hely/
A hűtést a nagy térrészben két 5 kW-os hűtő-fűtő klíma biztosítja, átmeneti időszakban gazdaságosan lehet velük fűteni is.
A tárgyalóban és az ügyvezető irodájában csak hűtésre képes, kb 2x1,5 kW-os klímák vannak, közös kültéri egységgel. Az ingatlan riasztóval is felszerelt.
Megállapodás után azonnal átadó az iroda, a megtekintés rugalmas!