XVI. kerület, Veres Péter út 162. Eladó családi ház
Alapterület 210 m2
Telekterület 1021 m2
Szobák 6
Azonosító: 33765774
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
phone +36 30 974
Eladó családi ház
Ingatlan állapota jó állapotú
Építés éve 1950 és 1980 között
Komfort duplakomfortos
Épület szintjei 2
Légkondicionáló nincs
Akadálymentesített nem
Fürdő és wc külön helyiségben
Kilátás kertre néz
Tetőtér beépített
Pince van
Parkolás önálló garázs - benne van az árban
Ingatlan állapota jó állapotú
Építés éve 1950 és 1980 között
Komfort duplakomfortos
Épület szintjei 2
Légkondicionáló nincs
Akadálymentesített nem
Fürdő és wc külön helyiségben
Kilátás kertre néz
Tetőtér beépített
Pince van
Parkolás önálló garázs - benne van az árban
Fenntarthatóság
Átlag gázfogyasztás info 150 m3/hó
Átlag áramfogyasztás info 150 kWh/hó
Rezsiköltség nincs megadva
Közös költség nincs megadva
Fűtés gázkazán
Napelem nincs
Szigetelés nincs
Energiatanúsítvány nincs megadva
Átlag gázfogyasztás info 150 m3/hó
Átlag áramfogyasztás info 150 kWh/hó
Rezsiköltség nincs megadva
Közös költség nincs megadva
Fűtés gázkazán
Napelem nincs
Szigetelés nincs
Energiatanúsítvány nincs megadva
Érdekelnek a fogyasztási költségek? Használd a money.hu kalkulátort!
Leírás

Kettő az egyben, rezsivédetten!
Kétlakásos, külön közműves és komfortos családi ház eladó Mátyásföldön!

Az alsó szint-ami 110 nm alapterületű 1965-ben, a felső szint- 100 nm-es, és 1991-ben épült. A lakások egy belső lépcsőházból teljesen külön nyílnak. Belső elosztásuk azonos: nappali, konyha-étkező, 2 hálószoba, külön fürdő és toalett. Ezen felül van még egy 60 nm-es üresen hagyott padlástér, és 20 nm körüli pince, amit régen borospinceként használtak. Az utcafront 20 méteres. A kellemesen tágas méretű telken több nagyobb fa, szőlő, kerti csap, a ház mellett kocsibeállós rész, hátrébb egy autónak garázs, és a szemektől védett részen pedig egy régebben használt (3x5 méteres 1,5 méter mély) jelenleg lefedett úszómedence is található.

A telek mérete: 1021 nm.

A téglaház teteje Bramac cseréppel fedett, a felső szinten thermo üvegezett fa ablakok lettek beépítve, alul normál duplaszárnyas ablakai vannak. Gázra és villanyra külön közműórás a két lakrész, külön-külön gáz cirkó kazánokról is működik a fűtésük, vízre egy óra plusz egy almérő lett felszerelve. Az alsó szinten 3 fázisos áram, a felső szinte egy fázis (25 Amper) plusz éjszakai áram van, mivel ott villanybojler állítja elő a melegvizet. A villany az alsó szinten 3 éve lett felújítva rézvezetékekre, a felső szinten alapból az volt.

Az utcán nemrég térkövezett járda készült, az Imre utcai Hév megálló, és a buszmegálló 2 percre séta alatt elérhető.

IRÁNYÁRA: 130.000.000 Forint. Tehermentes ingatlan. Kizárólagos a megbízásom, és mivel bérlők lakják, kérem mindenképp hívjon fel a megtekintés egyeztetéséhez!

Tovább olvasom expand_more
Térkép XVI. kerület, Veres Péter út 162.
BKK megállók a közelben
Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 619,05 ezer Ft/m²
Újmátyásföld 632,78 ezer Ft/m²
XVI. kerület 697,87 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 200-299 m² közötti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, új parcellázású, átadott, befejezetlen, ismeretlen állapotú eladó házak ára alapján számoltuk ki.
info
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
phone +36 30 974
© ingatlan.com - 1999 - 2023 Általános Szerződési feltételek Adatvédelmi Szabályzat DSA Impresszum Sütik kezelése Facebook money.hu
Magyar English Deutsch