Kőszeg, Kőszegfalva Eladó családi ház
Alapterület 700 m2
Telekterület 500 m2
Szobák 3
Azonosító: 33532617
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
phone +36 70 454 Felfedés
Eladó családi ház
Ingatlan állapota nincs megadva
Építés éve 2023
Komfort összkomfortos
Épület szintjei földszintes
Légkondicionáló nincs megadva
Akadálymentesített nincs megadva
Fürdő és wc külön helyiségben
Kilátás nincs megadva
Tetőtér nem beépíthető
Pince nincs
Parkolás udvari beálló
Ingatlan állapota nincs megadva
Építés éve 2023
Komfort összkomfortos
Épület szintjei földszintes
Légkondicionáló nincs megadva
Akadálymentesített nincs megadva
Fürdő és wc külön helyiségben
Kilátás nincs megadva
Tetőtér nem beépíthető
Pince nincs
Parkolás udvari beálló
Fenntarthatóság
Átlag gázfogyasztás info nincs megadva
Átlag áramfogyasztás info nincs megadva
Rezsiköltség nincs megadva
Közös költség nincs megadva
Fűtés infrafűtés
Napelem nincs megadva
Szigetelés van - 15 cm
Energiatanúsítvány nincs megadva
Átlag gázfogyasztás info nincs megadva
Átlag áramfogyasztás info nincs megadva
Rezsiköltség nincs megadva
Közös költség nincs megadva
Fűtés infrafűtés
Napelem nincs megadva
Szigetelés van - 15 cm
Energiatanúsítvány nincs megadva
Érdekelnek a fogyasztási költségek? Használd a money.hu kalkulátort!
Leírás

Kőszegen passzívház jellegű és tégla építésű családi házak eladók!
Kőszeg kertvárosi részében épülő könnyűszerkezetes családi házakat kínál az Otthon Centrum kedves ügyfeleinek megvételre.
AZ ÚJONNAN ÉPÜLŐ HÁZAK OSZTRÁK TECHNOLÓGIÁVAL, NATURÁLIS, ZÖLD IRÁNYZATNAK MEGFELELŐ ANYAGOKBÓL KÉSZÜLNEK:
- KIMAGASLÓ ENERGETIKAI ÉRTÉKKEL BÍRNAK, EZÁLTAL PASSZÍVHÁZ ÉRZETÉT ADJÁK
- NAGYON ALACSONY A REZSI KÖLTSÉGE!
A település jó infrastruktúrával rendelkezik, bölcsődék, óvodák, iskolák, házi- és szakorvosi rendelő, középiskola, különböző kereskedelmi- és vendéglátói, illetve sportlétesítmények szolgálják az itt élők kényelmét. Kőszeg egyetemi város. Szombathely 17 km-re, Bükfürdő 20 km-re illetve Sopron is egy óra autóút távolságra található. A környék híres gyönyörű természeti kincseiről, turistaútvonalak tucatjait járhatják be az itt élők, idelátogatók.
Az ingatlanok csendes, jól megközelíthető aszfaltos utcában, családi házas övezetben épülnek. Kialakításuk földszintes ikerház jellegű, fedett autóbeállóval, önálló kerthasználattal rendelkeznek, alacsony rezsiköltségűek.
A ház szárított KVH (műszárított, gyalult) fagerenda-vázas, előregyártott nagy paneles(osztrák technológia) elemekből készül. A gyártó cég több mint 50 éves szakmai múlttal rendelkezik, Európa-szerte a legmodernebb és a mindenkori építési jogszabályoknak megfelelő házakat építenek. A kész házak maximális pontszámmal megállják helyüket akár a francia Riviérán, akár a svájci Alpokban, illetve több generáción keresztül.
Rövid műszaki leírás:
Bevasalt és vízszigeteléssel ellátott beton fogadószintre előre gyártott 12-es bordás falpanel a megadott magassággal és réteggel. Külső szigetelés 15 cm-es EPS hőszigetelő lemezzel.
Nyílászárók fehér, műanyag 3 rétegű hőszigetelt üveggel. Tető Tondach, Bramac,Terran tetőcseréppel. Fűtés: elektromos padlófűtés.
Az ingatlanokban a meleg vizet villanybojler biztosítja. A telek összközműves, így igény eseten gázfűtés is lehetséges, ez esetben a hirdetésben szereplő ár módosul!
A két lakóházat fedett, egyenként 17,5 nm-es garázs köti össze közös fallal.
Az árak nem tartalmazzák a napelemet, a konyhabútort, a konyhai gépészetet, teraszt, térkövezést, kerítést, kertépítést, de amennyiben igény van rá, természetesen tudjuk vállalni annak elkészítését.
A kulcsrakész hirdetési árban elektromos padlófűtés, fehér belső falfestés, fehér külső nyílászárók szerepelnek, fehér műanyag párkányokkal, valamint villanybojlerrel.
Bármilyen színigény feláras, vagy fűtési rendszer módosítás is. (pl. hőszivattyú, gáz, stb.)
A HIRDETÉSI ÁR CSAKA KULCSRAKÉSZ INGATLAN ÁRÁT TARTALMAZZA !!!
Az ingatlanok 20% önrésztől foglalhatóak.
Bruttó ár, ami tartalmazza a telek (700 nm) + kulcsrakész ház + fedett autóbeálló :71.180.000 Ft-tól !
Kőszeg határhoz való közelsége miatt ausztriai munkavállalóknak is alkalmas az ingatlan, illetve a jelenleg aktuális otthonteremtési támogatások mindegyike felhasználható a vásárláshoz:
Babaváró, CSOK, kedvezményes lakáshitelek új építésű ingatlanokra stb.

Tovább olvasom expand_more
Térkép Kőszeg, Kőszegfalva
Hasonló hirdetések átlagárai a környéken
Ez az ingatlan 73,80 ezer Ft/m²
Kőszeg 568,18 ezer Ft/m²
Az átlagárat a 300 m² feletti, felújított, közepes állapotú, felújítandó, jó állapotú, új parcellázású, átadott, befejezetlen, ismeretlen állapotú eladó házak ára alapján számoltuk ki.
info
Lépj kapcsolatba a hirdetővel
phone +36 70 454 Felfedés
© ingatlan.com - 1999 - 2023 Általános Szerződési feltételek Adatvédelmi Szabályzat DSA Impresszum Sütik kezelése Facebook money.hu
Magyar English Deutsch