SZUPER ŐSZI AKCIÓ! 47 MILLIÓ FT EGY ÚJ ÉPÍTÉSŰ, 3 SZOBA + NAPPALIS, AZONNAL KÖLTÖZHETŐ IKERHÁZ!
Ercsi legjobb részén, Tiszti lakótelep, csendes, aszfaltozott utcában eladó 300 m2-es, saját kertrésszel egy azonnal költözhető, nettó 85 m2 lakóterületű, 3 szoba + nappali-amerikai konyhás, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, első ikerház, fedett bejárattal és fedett kocsibeállóval!
A két ikerház egy 915 m2-es, összközműves telekre épült, az ikerházak két fedett kocsibeállóval érnek össze, ezért a lakórészek elszeparáltak egymástól.
Saját, kocsibeállóval és bejárattal, elkerített kertrésszel, közműórákkal rendelkeznek.
A két ikerházat jogilag egy ügyvéd által ellenjegyzett használati megosztás választja el egymástól.
A ház a 2023-as technológia elvárásoknak megfelelően épült, betartva a száradási időket.
A ház tartófalazata 30-as Porotherm tégla, a válaszfalak 10-es Porotherm téglából készültek.
A homlokzatra 15 cm-es dryvit, az aljzatra 10-cm-es lépésálló és a fa szerkezetű födémre 15 cm-es kőzetgyapot szigetelés került.
A tető fedése Terran cserépből készült, színezett bádogozással.
A fűtésről egy modern és takarékos, nagy teljesítményű inverteres hűtő-fűtő klíma gondoskodik, amely a mennyezetbe épített légcsatornákon keresztül hűti vagy fűti az egyes helyiségeket.
Műanyag, fehér, 3 rétegű, hő- és hangszigetelt nyílászárókat építettek be, felárral redőny és szúnyogháló is kérhető.
A villanyóra 1x32 A. és be van vezetve a 380 V is.
Elektromosan mozgatható, kovácsoltvas nagykapun bejutva, 2 autó parkolását biztosító fedett, murvázott kocsibeálló tartozik az ingatlanhoz.
Az ikerházakat beton alapú, drótkerítéssel választják el egymástól, hogy mindkét ikerháznak saját, elkerített kertrésze legyen.
A ház egy 29.9 m2-es nappali-konyha-étkező, kettő 11.9 m2-es szoba, egy 10.8 m2-es szoba, egy 7.5 m2-es fürdő, egy 4.7 m2-es közlekedő, egy 4.5 m2-es háztartási helyiség és egy 3.4 m2-es előtér helyiségekből áll, valamint tartozik hozzá egy 3.5 m2-es fedett bejárat és egy 22 m2-es fedett kocsibeálló.
A hátsó ikerház ELKELT!
Az ingatlan alaposabb megismeréséhez kérem tekintse meg a videóbemutatót!
Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, csendes, békés utcában helyezkedik el. A közelben Spar, boltok, üzletek, buszmegálló, autóval az M6-os autópálya 6-7 perc alatt elérhető.
Az ingatlan megvásárlásához hitel felvétele is igénybe vehető, hogy Öné lehessen ez a szép otthon.
Figyelem! Az ingatlant magánszemély árulja, ezért új építésű CSOK nem vehető fel rá, de használt CSOK igen, amely illetékmentességgel jár.
Profi, rugalmas és kedves hitelügyintézőm mindenben segítségére lesz, hogy a legjobb konstrukciós hitelfeltételekkel vásárolhasson.
Az ingatlannal és megtekintési időpont kérésével kapcsolatban hívjon bizalommal!
Tovább olvasom
expand_more