Eladó családi ház
Ingatlan állapota | nincs megadva |
Építés éve | 2016 |
Komfort | luxus |
Energiatanúsítvány | nincs megadva |
Épület szintjei | 3 |
Fűtés | gáz (cirko), padlófűtés |
Légkondicionáló | van |
Akadálymentesített | nem |
Fürdő és WC | külön és egyben is |
Kilátás | panorámás |
Tetőtér | nincs megadva |
Pince | nincs megadva |
Parkolás | önálló garázs - benne van az árban |
A 450 nm-es tágas villához 3 szint és egy 1500 nm-es öntözőrendszerrel ellátott parkosított kert illetve térkövezett autólehajtó tartozik. A teraszról elvehetetlen gyönyörű kilátás panoráma elénk Hévízre. A több mint 70 nm-es nappali-konyha-étkező rész elegánsan uralja a házat. Hatalmas belmagasságának köszönhetően egy galéria is kialakításra került, melyben jelenleg egy dolgozószoba található. A közösségi részeken kívül 3 élhető méretű hálószobát tervezett tulajdonosa a házba, mely mindegyikéhez gardrób és fürdő is tartozik. A ház terveinek kivitelezésekor a legmagasabb minőségű, prémium kategóriás olasz és spanyol burkolatok kerültek beépítésre. A lakberendező által megálmodott interiőr egyes elemei külön ide lettek csináltatva. A nappalijából elérhető teraszán kültéri jakuzzi is helyet kapott. Az egész épületet finom elegancia hatja át. A legalsó szinten egy hangulatos wellness-részleg került kialakításra a háztartási helyiség, illetve gépház mellett. A ház ezen része a kikapcsolódásról és pihenésről szól. Köszönhetően egy finn szakembernek, egy 8-10 fő befogadására alkalmas cédrusfából készített kombinált szauna készült ide merülő dézsával együtt, de találunk ezen a részlegen még fitneszgépeket és pihenőágyakat is.
A méltán luxusháznak nevezhető ingatlan garázsába méreteinek köszönhetően akár 4 autó is elhelyezhető, illetve a garázs feletti rész tárolóként használható.
Az ingatlan fűtését padlófűtéssel oldották meg, de cirkófűtés is rendelkezésre áll radiátorokkal, illetve hűtő-fűtő klíma. A ház 30-as téglából készült a legmasszívabb anyagok felhasználásával és egy 20 cm-es nikecell szigetelést is kapott. A nyílászárók üvegrészei 3 rétegűek, mindegyik ablakon elektromos alumínium-redőny található. Az épület riasztóval ellátott. Igény szerint medence kialakítására is van lehetőség a kert méretét tekintve.
Ha Ön szereti egy ingatlanban a luxust, a nagy tereket, minőségi anyagokat, panorámát és Hévízt, akkor megtalálta, amit keresett!
További részletekért kérem, keressen e-mailen vagy telefonon!